Найдорожчі і найдешевші будинки столиці

На ринку нерухомості Москви настало потепління, про це свідчить значне збільшення кількості нових об’єктів. На перше місце вийшли об’єкти, розташовані в Центральному окрузі…

На другому місці — район «Золота миля», там здано 9 об’єктів. А на третє місце вийшли провулки біля Арбата, 8 і четверте місце зайняв дев’ятиповерховий будинок на Малій Дмитрівці.

Рейтинг проводиться серед будинків з найдорожчих будинків, де хоча б одна квартира виставлена на продаж.

Так само враховуються ті будинки, в яких квартири виставлені на продаж в кінці минулого півріччя. Тепер поговоримо про дешеве житло у столиці.

Найдешевшою квартирою зафіксованою в минулому році, була квартира в Марфине, її ціна — 68500 рублів за квадратний метр.

На сьогодні середня вартість квартири відноситься до економ-класу становить приблизно 100000 рублів за квадратний метр. Ось і виходить, що недорогі пропозиції поступово відходять у Підмосков’ї.

найдешевші будинки

Це зумовлено тим, що стали активніше будуватися деякі будинки, і зросли продажі до рівня 35 квартир в місяць. До самим недорогим, належать пропозиції будинків панельного типу стандартної серії ГМС-1, П-44Т і П-3М.

Квартири в них мають невелику площу, як правило, немає підземної парковки і розташовані вони в спальних районах Москви за третім транспортним кільцем. Ціни на такі квартири коливаються від 85 до 120 тис. рублів за квадратний метр, на ціну впливає ступінь завершеності будівництва.

Якщо ви хочете придбати квартиру за мінімальною ціною, то робити це треба на ранніх етапах будівництва. Що стосується Москви, то таких пропозицій тут трохи в середньому по 15-20 будинків.

Окремо варто сказати про особняках. У Москві їх почали будувати ще в XVII столітті. В основному це одно-або двоповерхові будівлі, можливо з мезоніном. Після революції будівництво особняків припинилося, а вже наявних особняках розташувалися музеї, посольства та виставкові зали…