Найдорожчі в світі квартири

Вважається, що нерухомість дорожче всього в Гонконзі. Як передає новинне агентство Bloomberg, згідно з дослідженнями, проведеними брокерською компанією Salvills PLc , в 2010 році в Гонконгу квартири на 55% дорожче, ніж в Лондоні…

Беручи за основу ціни лондонських квартир, перше місце зайняв Гонконг з 55%, Москва вище на 7,4%, а в Нью-Йорку ціни на квартири були на 15% нижче, ніж у британській столиці.

Найдорожчі в світі квартири

Як наголошується в дослідженні, проведеним Salvills, головних причин таких показників гонконгського ринку нерухомості, мабуть, три.

Зростання цін квартир сприяють занадто низькі процентні ставки іпотечних кредитів, брак квартир, а також неймовірний приплив заможних покупців з Китаю.

Причому, згідно з дослідженнями іншої компанії (Centaline Property Agency Ltd.), подібна ситуація в Гонконзі продовжиться і в наступні 1-1.5 роки ціни на ринку нерухомості будуть і далі рости.

З метою деякого виправлення ситуації на ринку нерухомості, в листопаді 2010 року уряд Гонконгу зробив кроки, згідно яким щорічно буде побудовано близько 20 тисяч нових квартир і буде збільшено податок на майно.

Зазначимо також, що згідно з даними новинного сайту m-2.ru на сьогодні в Гонконзі середня ціна 1 квадратного метра квартири площею 130-200 квадратних метрів близько 21,000 доларів…