Найдорожчий будинок у Підмосковї

Вітчизняний ринок елітної нерухомості продовжує дивувати і приголомшувати власними цінами. Скажімо, сьогодні на території Підмосков’я найдорожчий будинок продається за 2 мільярди російських рублів…

З чим би порівняти таку суму? Ось, мабуть, оптимальний варіант – приблизно за такі ж гроші керівництво Москви збирається будувати нову станцію метро Технопарк. Відчули розмах?

Ціни дуже кусючі. Ці 2 мільярди можна трансформувати в американські долари – отже, вартість унікального особняка складе 65 мільйонів доларів.

Що ще можна купити на ці гроші? У столиці за таку суму можна придбати 1250 кімнат у комуналках, або ж 512 однокімнатних квартир. До речі, а ВТБ аналогічну суму виділив для того, щоб звести цілий житловий комплекс в Москві.

А Ощадбанк у 2009 році виплатив аналогічний розмір дивідендів своїм вкладникам. Напевно, не потрібно говорити про те, що для 99,99% москвичів це пропозиція не підйомно. Зате який простір в цьому будинку! Сумарна площа приміщень становить 10 тисяч квадратів – це щось близько 260-300 стандартних однокімнатних квартир.

Однак, для 2 мільярдів рублів одного, навіть дуже великого, будівлі буде якось замало. Так що на ділянці в 585 соток присутні 2 будинки для гостей – 370 квадратних метрів кожен, а також офісне приміщення, площа якого становить 360 квадратних метрів.

найдорожчий будинок в Підмосков’ї

Тут також є власний оздоровчий комплекс у 2 поверхи і будинок для візитів, має гостьову паркування відразу на 20 авто. Досить милим бонусом є наявне тут штучне озерце.

Дорогувато? У такому випадку можна звернутися до другій сходинці рейтингу – він дешевше першого палацу, практично, вдвічі. Що за диво? Всього за 1,05 мільярдів рублів, або ж 35 мільйонів доларів США, можна прикупити особнячок на Новоризькому шосе.

Зрозуміло, маєток розташований в охоронюваному селищі, має вихід до озера, чудовий вид на затоку, а також окрему пристань для яхт. Якщо порівнювати параметри будинку з нашим першим розглянутим палацом, то мимоволі напрошується фраза – «І все?!».

Так, сумарна площа будинку – 1631 квадратних метрів, тут також є диско-бар та басейн, спортивний зал, боулінг і 11 житлових кімнат. Гараж розрахований на 16 автомобілів, а площа ділянки становить 100 соток…