Найдивніші будинку Америки 2010 року

Більшість що продаються будинків – це стандартні будівлі, але є і унікальні проекти. За рейтингами журналу найекстравагантнішим прийнятий житловий будинок у горах Адірондак (штат Нью-Йорк, який обладнаний в колишньому сховище ядерних ракет…

Якщо не враховувати розташовану поруч з будівлею злітну смугу, то його цілком можна прийняти за звичайне гірське шале. Але це тільки на перший погляд – всередині розташована гвинтова драбина, яка веде в бункер з бетонними стінами. Живучи в такому будинку цілком себе можна відчути отаким Джеймсом Бондом.

дивні будинку Америки

Продажна ціна такого шедевра $2.5 млн.

У каньйоні Монтесума є, якщо це можна так назвати, печерний палац – житлове будова, що має 3 спальні, освітлення якого забезпечує сонячна енергія та пропан, зі стелі періодично сиплеться кам’яна крихта. Вартість такого будинку близько $678 тис.

Так само список неординарних житлових приміщень представляють будівлі громадського призначення, переобладнані під житло. Наприклад, в Нью-Йорку і Сан-Франциско продаються пожежні станції, а Далласі й Чикаго – навіть церкви. У Техасі продається житлова будівля (колишня методистська церква), центром кухні в якому є вівтар.

Є і зовсім незвичайні будинки, майже як житло з фантастичного кіно – будиночок хоббіта в Голлівуді, підроблений храм індіанців Майя, футуристичний будинок у вигляді гриба, який коштує $195 тис.

Звичайно, купити такий будинок було б більше, ніж цікаво, але не дуже практично. Продати такий будинок згодом буде дуже непросто. Можна чекати довгі роки і, в підсумку, продати його за значно зниженою ціною. Хоча деякі незвичайні будинки все ж продані: будинок, відомий по фільму «Жах Амітивіля», який стоїть на острові Лонг-Айленд пішов за $1 млн…