Недоліки і переваги будинків з типовою плануванням

Про будинки з типовою плануванням говорили, що всі вони, без винятку, мають однаковий фасад, відрізняються один від іншого, і що більш важливо, побудовані з панелей і мають однотипну внутрішнє планування…

Вважається, що ці негативні сторони типових будівель в даний час фактично повністю усунені. Зараз замість панелей використовують моноліт.

Важливих відмінностей між ними кілька: у будинках з монолітною конструкцією мешканці можуть забути про відкриті всім вітрам щілинах, якіснішими стали звукова і теплова ізоляція.

Крім цього, з’явилася можливість створювати будинки з різною зовнішньої і внутрішньої конфігурації.

До позитивних моментів відноситься також те, що при посуванні ґрунту спостерігається менша осідання будинку; такі будівлі менш схильні можливих руйнувань при землетрусах.

Для всебічного розгляду цього питання, слід відзначити і ряд вад, які притаманні домівках монолітної будівлі.

По суті, будь-яка квартира являє собою замкнутий бетонну простір. Прихильники модного нині фэншуя та інших подібних напрямків, розглядають це, як істотний недолік.

Крім цього, даний вид конструкцій дає можливість інженерам – конструкторам створювати будівлі, висота яких перевищує розумні межі. Не варто обходити увагою і структурний (хімічний) склад бетонних конструкцій.

При створенні суміші, яка згодом стає бетоном, використовуються інгредієнти, взаємодія яких призводить до виділення парів речовин, які в подальшому, протягом тривалого часу, будуть впливати на здоров’я людини.

будинки з типовою плануванням

Самі ж творці таких конструкцій вважають ключовим моментом те, що мешканці можуть самостійно визначати потрібну їм кількість кімнат у квартирі.

Пов’язано це з тим, що вся квартира як би зібрана з окремих частин. Її умовно можна визначити як квартиру з чотирма кімнатами.

Але, за бажанням, чотирикімнатну квартиру можна перетворити на квартиру з більшою або меншою кількістю кімнат. Крім це, можна самостійно визначити метраж кожного житлового приміщення, спланувати кількість спалень, ванних кімнат, санвузлів.

Слід зазначити і такий важливий момент, що будинки, що будуються під певного замовника, можуть мати унікальну не тільки планування, але і внутрішню обробку.

Тому людям, які планують придбати нову квартиру, необхідно або самим мати дуже гарне уявлення про всі новинки будівельного ринку, ринку оздоблювальних, декоративних матеріалів, або укласти контракт з хорошим дизайнером інтер’єрів…