Нерухомість Бельгії і Нідерландів

Фахівці умовно виділяють вікові категорії клієнтів. В першу чергу це молоді, активні люди у віці 25-30 років, що мають основне або додаткове закордонну освіту, неодружені, з маленькими дітьми…

Такі люди прагнуть знайти себе і побудувати кар’єру за кордоном.

До другої категорії можна віднести людей віком 30-40 років з досвідом роботи або бізнесу в РФ або за кордоном.

Прикладом для них служать успіхи ведення бізнесу в Європі їх друзів, родичів, знайомих.

Такі сім’ї мають дітей учнів в останніх класах школи або студентів і батьки бажають, щоб ті отримали європейську освіту.

Остання категорія – емігранти передпенсійного віку, кому цікаві медобслуговування, чиста екологія, прагнення до стабільності і плавності життя.

Існує точка зору, що вартість житла у Бенілюксі нижче, ніж наприклад у Франції та ФРН.

Нерухомість Бельгії

Однак це скоріше таке враження, що з’являється внаслідок того, що клієнти з Росії чули дорогими цінами в Парижі, але вони не інформовані про те, що в глибинці, що у Франції, що в Бельгії вартість приблизно однакова.

Люксембург і Бельгія співвідносять себе з ФРН і Францією з близькості до кордонів. В таких містах як Кнокк, Брюссель, Антверпен або Амстердам вартість нерухомості досить висока. Також і у Франції можна знайти провінції з цілком «бюджетної» нерухомістю.

Ціни на нерухомість Бенілюксу стартують від 1100-1300 євро на найбільш бюджетні варіанти. Середній клас коштує дорожче, ліквідне житло в провінційному містечку обійдеться у 50 тисяч євро, а маленький будинок десь в 100-150 тисяч євро. У великих містах все навпаки.

Наприклад, в Брюсселі житло коштує практично стільки ж, скільки в інших європейських столицях починаючи від 150-200 тисяч євро. Оренда також середньоєвропейська – 450-1000 євро за квартиру, в залежності від квадратури». Оренда житла класу «люкс» може коштувати і всі 5000 євро на місяць…