Нерухомість Бельгії

Бельгія це своєрідна столиця Європи. І вона має дуже великий інтерес серед росіян, що хочуть правильно вкластися в іноземну нерухомість. Все житло Бельгії побудовано за височайшим європейської якості, де використовувалися нові матеріали і технології…

Тому будь-хто купує бельгійську нерухомість зовсім не хвилюється на рахунок того в якому стані буде перебувати об’єкт.Але не одними цими фактами добре житло Бельгії. Є море інших позитивних характеристик, яких немає в інших країнах Європи. У Росії прийнято порівнювати, що нерухомість цієї країни це дуже вигідне вкладення.

І на ній можна не тільки заробити, але і гарненько відпочити від метушні міста. І, повірте, відпочити в Бельгії є де. Неповторна краса природи, вічний спокій і затишок. Та й рівень життя перевершує майже всі держави цілого світу.
Купивши нерухомість в Бельгії, ви даєте собі можливість додаткового доходу, займаючись туристичним бізнесом.

Орендувати у вас житло будуть точно (якщо хочете цим займатися), адже кому не захочеться відчути чудовий м’який клімат країни. Дивовижна чистота і порядок на кожному квадратному метрі території Бельгії.

Як всі знають це держава дуже багатомовне, присутні різні релігії та культури. Особливо подобаються людям пишні свята і торжества, яких у Бельгії предостатньо. Але не треба думати, що бельгійці весь час розважаються, це дуже працьовитий народ.

Вони піклуються про етику і стежать за загальним станом, як себе, так і навколишнього середовища. Тому Бельгія приваблює до себе ще більше іноземних жителів, що купують житло на її території.

Що стосується самої нерухомості, то в цій країні ви зможете знайти будь-який з видів житла. Різні квартири, будинки, величезні вілли і апартаменти. Ціна в середньому за квадратний метр (у квартирі) становить приблизно 600 євро. Зараз, в порівнянні з іншою Європою, це не так вже й багато.

Нерухомість Бельгії

Але все залежить від розташування житла. Будь воно в елітному районі великого міста, ціна на нього буде кілька разів вище.Оформлення угоди на купівлю нерухомості в Бельгії іноземцю провести досить легко.

Тому що росіянам дозволяється проживати в країні три місяці без офіційної реєстрації.

Цього часу цілком вистачить на придбання не одного, а кількох будинків. Один – два місяці це оптимальний термін покупки квартири або вілли в Бельгії.

Важливо також запам’ятати те, що після операції ви повинні заплатити 10% вартості житлового об’єкта.

А отримати кредитну іпотеку зможете тільки після оплати 40%. Та й до чого ж кредити в Бельгії можуть видаватися максимум на 30 років, при невеликій процентною ставкою. За статистикою її середній показник 6%.

Так що якщо хочете купувати закордонну нерухомість, не варто відкладати варіант з Бельгією. Це вигідно як в плані комфорту, так і у фінансовому плані…