Нерухомість Бразилії

Бразилія країна не маленька і займає вона більшу частину Південної Америки. А однією з найважливіших причин численних подорожей туристів до Бразилії є тривалий вихід до Атлантичного океану…

Численні острови додають цій країні особливого шику і унікальності, також як і чудесний райський клімат – середня температура коливається близько 20 вище нуля.

Відома Бразилія завдяки джунглях, Амазонці, кавовим плантаціям, прекрасній природі і спекотним пляжів. Але цей список можна продовжувати не одну годину, а найголовнішою родзинкою держави є місто казкових і запальних танців Ріо-де-Жанейро.

Тому краще подивитися на Бразилію власними очима, аніж слухати розповіді. Щорічно її відвідують понад п’ять мільйонів туристів. І це число завжди потроху зростає. Але більш швидко зростає інтерес до нерухомості Бразилії.

Іноземці купують житло у великих містах, щоб проводити там свій відпочинок. Якщо ви любите тепло і літо, то в цьому є великий плюс. Так як літо в Бразилії тоді коли у нас зима, то ви можете насолоджуватися спекотної пори року двічі.

Попит на бразильську нерухомість весь час зростає. Все більше покупців хочуть придбати саме таке житло, вважаючи його вдалим вкладенням грошей. Тобто якщо навіть нерухомість в Бразилії для вас це лише інвестиції, то тоді ви зможете вигідно продати її і відповідно заробити набагато більше, ніж вклали.

Не дивлячись на помірні ціни на будинки і квартири популярність ринку нерухомості Бразилії, рухається вгору. І тому зараз вкластися в цю сферу вигідно як ніколи, адже ціну ростуть і інтерес, відповідно, теж. Також ви можете вибрати на свій смак, який або земельну ділянку або віллу – різні за розмірами і цінами.

І купити таку власність в цій країні дуже і дуже просто. Ніякої іноземець при купівлі нерухомості не займається довгими юридичними справами. Та й сам уряд Бразилії позитивно ставиться до того, щоб в державі з’являвся іноземний капітал.

Нерухомість Бразилії

Тому всі угоди знаходяться на високому рівні безпеки. Погодьтеся, що це теж важливо для інвестицій в закордонне житло.

Але є один дуже важливий факт – ви не зможете заплатити за нерухомість в доларах США, тому що в Бразилії всі покупки здійснюються у національній валюті. Також іноземний покупець повинен платити такі ж податки, як і громадянин країни. Всі вони в сумі становлять 5 – 15% вартості житла.

У тому випадку якщо ви вже купили бразильську нерухомість, то вам автоматично наддается п’ятирічна віза. Але не варто заздалегідь радіти, так як жити в Бразилії можна не більше шести місяців за рік.

У будь-якій ситуації є інший вихід, якщо ви вирішили весь час жити в цій країні, то тоді можете отримати вид на проживання, заплативши 200 000 доларів для розвитку економіки Бразилії (це не найкращий варіант).

Під кінець скажу, що нерухомість дорожчає скрізь, а ось саме в цій державі ціни збільшуються приблизно на 15% в рік. Тому вкластися в таке житло коштує – це і вигідно, і завжди можна насолодитися літом…