Нерухомість Данії

Невелика економічно розвинена Данія в останні роки стає все більш цікавою в плані придбання нерухомості. Багато росіян, які хочуть придбати закордонний будинок або квартиру, звертають свою увагу саме на Данію…

І це можна пояснити за допомогою декількох факторів. По-перше, це держава протягом кількох століть було монархією. І зараз в країні править королівська родина. Це підвищує рівень життя населення до королівського.

По-друге, яскрава давня історія Данії, тисячі пам’яток прикрашають міста країни. По-третє, культура та етикет датського народу. До вас будуть ставитися з повагою і розумінням.

Так як ця країна вже стала виділятися на тлі інших європейських держав своєї процвітаючої економічною ситуацією, то і постійних іноземних жителів стає більше з кожним роком. Їх приваблює унікально чиста екологія і безліч інших плюсів, але уряд Данії, навпаки, не хоче, щоб кількість іноземців збільшувалася.

Пояснюючи це тим, що на маленькій території отже живе багато корінних жителів. Тому перед тими, хто хоче придбати нерухомість з’являються якісь труднощі. Все статистики стосуються в’їзду та виїзду людей з країни, ретельно перевіряються. Таким чином, дуже нелегко купити будинок або хоча б квартиру в Данії.

Нерухомість Данії

Вам потрібен дозвіл на в’їзд в країну і на покупку нерухомості. А також варто врахувати те, що якщо ви не маєте будь-якого житла в Данії і виду на проживання тоді ви не зможете отримати кредит на іпотеку. Тобто єдиною можливістю прикупити собі будинок, квартиру, квартира або віллу є оплата об’єкта відразу в повному обсязі.

Але явним плюсом тут є те, що ціни на нерухомість порівняно не висока з іншими країнами. Наприклад, хороший пристойний будинок обійдеться в суму від 350 тис. до 2 мільйонів доларів. А елітна двокімнатна квартира 100 – 500 тисяч.

Вся ціна залежить у великій мірі від розташування нерухомості. Тому вже десятки років спостерігається великий попит на будинки, що побудовані вздовж узбережжя Данії, де є безліч курортних зон.

Маючи власність в цій країні, ви в будь-якому випадку виграєте. Будь то сдавание житла в оренду або перепродаж. За оцінками фахівців зростання цін у Данії весь час піднімається, хоч і не набагато. Але можна придбати данську квартиру або будинок для постійного проживання.

Адже жити, працювати і просто відпочивати в екологічно чистій і гарній країні Європи мріє кожен…