Нерухомість для молодої сімї

Перед більшістю молодих сімей рано чи пізно постане питання про придбання нерухомості у власність…

На сьогоднішній день механізми для цього вже розроблені і ретельно притерті, практично всі банки пропонують іпотечні кредити на різних умовах, існує безліч програм підтримки покупки нерухомості, як державних, так і від великих компаній для своїх співробітників.

Пільги для придбання нерухомості зводяться до зниженої процентної ставки на кредит при купівлі державного житла, меншою первісної суми позики в банку, часткове погашення відсотків по кредиту державою за рахунок місцевого або федерального бюджету, можливість розрахунку загального доходу не тільки по сумарному доходу чоловіка та дружини, але і з залученням батьків.

Є можливість участі в пайовому будівництві нерухомості. Запропонуємо деякі поради щодо вибору нерухомості для молодих сімей. По-перше, уважно оцінюйте свої можливості.

Погодьтеся, для сім’ї з трьох осіб при середніх заробітках не має сенсу брати кредит на покупку розкішної квартири в центрі площею в 200 квадратних метрів, навіть якщо якийсь банк такий кредит і запропонує.

Нерухомість для молодої сім’ї

Для початку максимум на що варто орієнтуватися, це квартира з розрахунку 16 квадратних метрів на людину. Для сім’ї без дітей першої нерухомістю може стати невелика квартира-студія, на ринку можна знайти пропозиції площею 22-30 квадратних метра.

Якщо у вас є в даний момент яке-небудь житло, то зверніть увагу на пайове будівництво, що дозволяє істотно заощадити на покупці нерухомості.

По-друге, вибираючи між вторинним житлом і новобудовами, краще вибрати новобудови, якщо ви плануєте придбати цю нерухомість на довгий термін (не менше 10-12 років) і суттєвої різниці між новобудовами і вторинною нерухомістю немає, якщо нерухомість купується на декілька років з метою її подальшого обміну (розширення).

По-третє, основна рекомендація, – купуйте нерухомість в найбільш популярних, що розвиваються районах вашого міста. Це забезпечить потенціал високої прибутковості житла (кажучи простою мовою – продати нерухомість ви зможете набагато дорожче, ніж купували), в таких районах високі темпи розвитку інфраструктури у всіх сферах (торгівля, послуги тощо), існує великий вибір нерухомості і високий попит на неї…