Нерухомість Фінляндії

Одне з найбільш надійних вкладень у нерухомість, безперечно, є покупка її у Фінляндії. На місцевому ринку діють ще докризові позиції і, на даний момент, саме ця галузь вважається найбільш стабільною в економіці країни…

Головний плюс цієї нерухомості, звичайно ж ціною. Фінляндія лідирує в ціні по всій Європі. Ще до плюсів можна додати: Традиційно висока якість будівництва; Сприятливе природне оточення.

Фінляндія всій Європі показує як потрібно боротися з кризою, і демонструє свою економічну стабільність.
Зі слів Ганни Левитовой, керуючого партнера компанії Evans – “За 2010 рік ціни збільшилися в цілому на 8%, у Хельсінкі — на 12,5%.

Зараз ситуація стабільна, ціни повернулися на докризовий рівень. В цьому році навряд чи варто очікувати значних коливань»

Нерухомість Фінляндії

Нерухомість більш популярна серед наших співвітчизників. І з аналізу продажів 2010 року можна сказати, що 80% іноземних інвесторів були саме росіяни.

Найбільше українці цікавляться Південно-східної Фінляндією, а саме провінціями Південне-Саво (міста Саволинна і Міккелі) і Південна Карелія (Париккала, Лаппеенранта). Ці місця знаходяться недалеко від Пітера, і цікаві нашим людям своєю місцевістю та інфраструктурою.

Озеро Сайма – одне з прекрасних місць у цій місцевості. Більшість туристів їдуть сюди покататися на серфінгу, попірнати з аквалангом. У містах дуже добре розвинені торговельні мережі, спорт і місця відпочинку. Лаппеенранта – один із самих російськомовних міст, адже саме тут живе найбільша кількість російськомовного співтовариства.

Якщо ж метою варто купівля міської нерухомості, то в Гельсінкі і сусідніх з ним Ванта і Еспоо завжди можна знайти підібрати ідеальний варіант. В залежність від регіону і потреб можна купити квартири площею 50 кв. м. від 50 до 160 тисяч євро. Елітні квартири можна купити за 1,5 млн. євро.

З точки зору оподаткування, звичайно ж буде більш рентабельна покупка квартири в багатоквартирному будинку…