Нерухомість Греції: недорого і прибутково!

Колиска Олімпійських ігор, дивовижний морський пейзаж, м’який клімат, скелясті гори, нескінченний цей список, адже це все про Грецію…

Кожен, хто приїжджав сюди хоч раз, мріє повернутися сюди знову. Але навіщо знову звертатися в туристичні агентства за черговий путівкою, коли можна просто придбати нерухомість в Греції і приїхати на відпустку в будь-який момент?

Вибір на ринку нерухомості Греції великий, Ви можете придбати прекрасну віллу на березі моря, затишний будиночок в горах або недорогу квартиру в місті, варто лише визначитися з особистими уподобаннями.

Разом з тим, тут можна стати володарем і комерційної нерухомості, такий як готелі, ресторани, магазини.

Нерухомість Греції

І надалі не погано на цьому все заробити, адже Греція це курортна країна, і з кожним роком її відвідує безліч туристів, які однозначно використовують послуги готелів, магазинів і різних пабів і клубів.

Рекламні компанії пропонують житлові об’єкти вартістю від 4500 євро за кв. метр, що досить дорого.

Але насправді, в Греції цілком здійсненно знайти підходяще житло за 2500 євро за кв. метр, так як на сьогоднішній день, у кризовій ситуації, спостерігається зниження вартості житла на 10-20%, що я думаю, є гідним стимулом для швидкого придбання нерухомості в Греції. До того ж, хочеться додати, що росіяни можуть оформити іпотеку під заставу нерухомості в Росії.

Завдяки постійно процвітаючому туристичного бізнесу, Ви забезпечите себе постійним доходом, здаючи житло в оренду, а якщо укладати оренду на довгостроковий час, то Ваш дохід буде ще і зростаючим, адже згідно з грецькими законами, Ви маєте право щороку підвищувати орендну плату на 10 відсотків.

Як бачите, якщо придбати нерухомість в Греції, ви вбиваєте відразу двох зайців, а то і три, все залежить як ви будете нею розпоряджатися. Але в будь-якому випадку ви забезпечите себе як відпочинком, так і дахом над головою.