Нерухомість Хорватії. Куди інвестувати?

Практично кожен, хто має хоча б невеликий капітал, рано чи пізно замислюється про те, куди його інвестувати…

Інвестор має досить багатий вибір. Одні займаються інвестиціями у виробництво, інші в торгівлю. Також є й ті, хто вкладає гроші в сільське господарство, промисловість, новітні технології, а також вкладає гроші в Інтернет, як у саме неосвоєне напрямок.

Є й такі, які просто напросто скуповують акції підприємств і створюють власні інвестиційні фонди, що займаються банківською діяльністю, інвестують у форекс, виходять на ринок нерухомості і будівництва.

Питання інвестиційної діяльності досить багатогранний і широкий. У цій статті ми поговоримо про інвестиції в іноземну нерухомість. Поговоримо конкретно про інвестиції в хорватську нерухомість.

Хорватія – дуже мальовнича країна. Тут і Адріатичне, ласкаве море, і сприятлива екологія, і цілющий клімат соснових лісів, а також неймовірну кількість островів.

Хорватські курорти володіють великим числом здравниць, які по своїм бальнеологічним властивостями можуть змагатися з кращими здравницями Адріатичного і Середземноморського узбережжя.

Тому не тільки росіяни, але й інші іноземці, що прагнуть придбати нерухомість в Хорватії.

У цьому державі попит на житло обумовлений не тільки своїми географічними і кліматичними перевагами, але і невеликими цінами. І дійсно, вартість нерухомості в цій країні набагато нижчий, ніж в інших європейських країнах.

За оцінками експертів, ціни на ринку нерухомості в Хорватії незабаром різко збільшаться з-за вступу країни в ЄС. Зараз саме час купувати нерухомість в цій країні тим, хто цього ще не зробив.

Влада Хорватії вітають придбання нерухомості іноземцями, працюючи над поліпшенням клімату інвестицій. А економіка в цій країні розвивається хоч повільно, але впевненими темпами.

Також в Хорватії немає податку на землю, який є обов’язковим для інших європейських країн. Якщо ви купуєте нерухомість в цій країні, то просто платите разовий платіж, який становить 10 відсотків від повної вартості об’єкта.

Нерухомість Хорватії

До речі, в цій європейській країні ви можете придбати острів для власних цілей. Вартість кв. м. на острові складе не більше 100 доларів. Звичайно, в загальному вартість цього вкладення буде залежати і від рослинності, переважаючою на цьому острові, і від площі всього острова.

Житлові приміщення в Хорватії продають за ціною, менше, ніж 500 доларів за кв. м. Ви не зобов’язані проживати в купленій площі, а можете її здати в оренду, таким чином отримуючи прибуток.

Зараз ви можете купити і земельна ділянка в цілях будівництва. Найчастіше такі ділянки розташовані в районі магістралей. У майбутньому такі вкладення окупляться, якщо ви побудуєте на цій земельній ділянці кафе чи придорожній готель.

Угоди купівлі-продажу в цій країні також володіють і цікавим бонусом. Покупка нерухомості нічим не обмежена. Її можуть набувати як фізичні, так і юридичні особи.

Також немає необхідності одержувати схвалення в Міністерстві юстиції та МВС. Якщо у вас є нерухомість і своя фірма в Хорватії, ви можете проживати в цій країні досить тривалий час. Після закінчення 5-річного терміну проживання, ви можете претендувати на громадянство в цій країні…