Нерухомість Кіпру

Житло на Кіпрі це дуже вигідне вкладення грошей. Острів може похвалитися чудовою погодою, морем, пляжем, чудовою природою та екологією. Але це далеко не всі переваги країни. Тому попит на нерухомість Кіпру величезний, особливо серед європейських громадян і наших співвітчизників…

Правда, не всім все ж, виходить, придбати квартиру, будинок або віллу на Кіпрі. Тому що територія держави обмежена, а бажаючих на купівлю об’єктів велика. Враховуючи ці обставини, навіть на ринку нерухомості вам буде наданий не великий вибір житла. До того ж зростання цін постійно рухається вгору і цим власники хочуть більше заробити.

Інтерес до нерухомості Кіпру настільки великий серед іноземців через те, що там абсолютна безпека і захист права власності. Вкладення інвестиції в будь-якому випадку збережуться і вам не про що турбуватися. Цей плюсом присутній не у всіх країнах.

Процедура покупки квартири, будинку або вілли на Кіпрі дуже проста. Та й будь-який іноземний житель після завершення операції майже відразу ж стає повноцінним власником житлового об’єкта. Ще потрібно, щоб Рада міністрів підтвердив реєстрацію покупки.

Нерухомість Кіпру

Враховуючи такі обставини, нерухомість Кіпру іноді просто змітають з ринку і таким же успіхом користуються земельні ділянки.

Отримати прибуток можна також на здачі житла в оренду. На цьому острові це особливо прибутково, так як курортний сезон триває дуже довго, а туристів у країні предостатньо. Таким способом прибутку виходить до 20% вартості нерухомості на рік.

Але все залежить великою мірою від того, в якому стані ваше житло, а якість будівництва на Кіпрі не відступається загальноєвропейської. Тому клієнти для вас знайдуться завжди.
Сотні росіян хочуть мати власність на цьому чудовому острові не для отримання грошей, а для особистого благополуччя і відпочинку.

Тепле повітря і чиста вода привертають до себе кожен день багатьох корінних і іноземних жителів. На Кіпрі живуть дуже приємні і товариські люди, які з задоволенням розкажуть вам всі переваги країни.

Так що, вибираючи нерухомість в райському куточку, зверніть увагу на всю красу і престижність Кіпру. Може це і є той самий рай на Землі. Адже якими ж чарівними є такі місця як Акамас, Ларнака, Айя-Напа та інші, де можна відпочити і фізично і духовно. Тоді ваша душа буде в спокої, і не буде турбуватися про сірих міських будні…