Нерухомість Кіпру змінюється під російські вимоги

В останні роки багато росіяни купують нерухомість за кордоном. Одним з привабливих місць є острів в Середземному морі – Кіпр.

Цілі таких придбань різні. Можна виділити три основні.

Це: перша – переїзд на постійне місце проживання, друга – для проведення відпусток, свят і вікендів: третя мета – покупка нерухомості на Кіпрі для інвестиційних цілей.

Голова представництва компанії Pafilia Андреас Хулудис, заявив, що в 2010 році спостерігалося збільшення попиту на типові квартири.

Зараз нерухомість купується при оптимальному співвідношенні ціни і якості.

Проте будівництво нових будинків з усіма зручностями скорочується, що призводить до зменшення пропозиції і відповідно до збільшення цін на нерухомість.

У 2011 році кількість таких об’єктів буде обмежена, і ціни помітно зростуть.

Щоб задовольнити потреби покупців, забудовниками на Кіпрі, надається послуга.

Суть її в тому, що покупець платить 20% від вартості нерухомості, і стає власником будинку або квартири, а решту суми сплачує в розстрочку протягом кількох років. Забудовник же сам здає житло в оренду.

Підраховано, оренда приносить дохід до 5% річних від його загальної вартості. Забудовник може здати в оренду апартаменти на рік. У зв’язку з прекрасним кліматом острів Кіпр відвідує велика кількість туристів.

При населенні острова близько 800000 чоловік, туристів у рік буває більше двох мільйонів. Звідси і великий попит на оренду житла. В основному вони орендують квартира (квартири в будинках недалеко від моря).

Нерухомість Кіпру

Зі слів Андеаса Хулудиса ринок нерухомості Кіпру все більше і більше прислухається до вимог російських покупців і змінює свої методи будівництва.

Будівельники орієнтуються на смаки російських покупців. Так фірма Elysia Park є апартаменти відповідні 5-зіркового готелю.

Такий рівень комфорту і обслуговування відповідає вимогам росіян. А ось, наприклад англійцям це потрібно не завжди.

Ще росіяни висувають вимоги і охоче живуть в апартаментах, що знаходяться в закритому селищі з охороною.

Їм треба, щоб житло знаходилося недалеко від міста, так і від моря, і було з усіма зручностями. Вони цінують високу якість архітектури фасаду будівлі, шумоізоляцію, дорогу обробку та сантехніка, підлога з підігрівом…