Нерухомість Кіпру

Після того як на вторинний ринок житла Кіпру прийшла світова криза склалася особлива ситуація. Після приходу кризи значне число живуть на Кіпрі поданих англійській короні зустріли деякі проблеми…

Після того як кризові випробування завдали удару по курсу валюти Великобританії і курс впав по відношенню до Євро, багато англійців опинилися в скрутному становищі. Англійці стали продавати свої апартаменти, авто, меблі за низькою ціною для того що б залишити Кіпр.

Через падіння фунта по відношенню до європейської валюти, ціни на нерухомість Кіпру значно зросли, що зробив покупку будинків для власників Британії дуже вигідною. За свою нерухомість в фунтах, продавці з Великобританії отримували більше ніж коли купували.

Варто було продавати Британцям житло? Там, на Кіпрі англійці самі значущі іноземці, які протягом багатьох років купують нерухомість, відпочивають влітку і живуть на улюбленому ними Кіпрі. Забудова республіки і торгівля нерухомістю орієнтована на іноземців і в першу чергу на англійців, частка яких серед населення дуже велика на острові.

То як впливають покупці з Британії на ринок Кіпру можна побачити звернувши увагу на тенденцію падіння ринку в Пафосі і прилеглих районах, там британські резиденти перевершують за чисельністю порівняно з іншими районами острова. Варто зазначити, що падіння цін в інших районах, таких як Лімассола, Нікосії не так помітно.

Реакція Британської економіки на кризу послідувала негайно відразу після початку кризи. Нерухомість на Кіпрі для багатьох поданих Великобританії стала занадто дорогою, продавати свій будинок на Кіпрі захотіли багато.

Нерухомість Кіпру

Таким чином Кіпр відчув кризу Британської економіки. Великобританія прийняла на себе перший удар світової економічної кризи і відчуває на собі його наслідки донині.

Для інвесторів з Росії цінова ситуація особливо вигідна. Багато інвесторів з Росії зацікавилися ринком нерухомості Ларнаки і Пафосу. З причини того, що велика частина будинків на вторинному ринку житла Кіпру простоює 5-8 років, об’єкти виставлені на продаж разом з титулом.

Вторинний ринок може запропонувати значні знижки – в межах 30% в порівнянні з аналогічний житла на первинному ринку. Поряд з віллами виставленими на продаж англійцями, майже завжди є багато зелених насаджень та квітів.

Там все ще підтримується англійська традиція вирощувати квіти в палісаднику і самому працювати в саду на своїй території. При продажу такого будинку, він виглядає чудово. Вілли які може запропонувати ринок вторинного житла продаються з меблями, немає необхідності займатися обробкою будинку і вибирати меблі.

Вторинний ринок житла Кіпру, чудовий особняк за ціною може обійтися як недорогий будинок. Місцеве населення позитивно дивляться на найближчу перспективу і купують дешеві будинку, для наступного продажу за більш вищою ціною через кілька років…