Нерухомість Литви

Мати у своїй власності нерухомість багато століть поспіль було ознакою для отримання прибутку. Але нині це також можливість для благополучного відпочинку в будь-яке зручне для вас час або ж для постійного проживання в гарному привабливому місці…

І ринок нерухомості каже, що вдалим варіантом є країни Прибалтики, а саме Литва. У цій країні існує багато достоїнств і переваг, що з кожним роком приваблює все більше і більше іноземних покупців житла.

Найбільш очевидним і явним плюсом є те, що як тільки ви здійсните покупку будинку, вілли або земельної ділянки в Литві, тоді вам буде надана можливість отримати шенгенську візу.

А потім можна буде спокійно подорожувати по території всієї Європи.

Також в державі дуже чиста екологія, велика кількість пам’яток, чудова як давня, так і сучасна архітектура європейської якості. Незаперечним є факт того, що в Литві прекрасна неповторна природа.

Але іноземні громадяни набувають литовську нерухомість з метою вигідного вкладення грошей.

Адже попит на оренду житла в цій країні досить високий. Під час туристичного сезону таким способом можна заробити кругленьку суму. Ціни на всі види нерухомості в Литві порівняно низькі тому оренда це саме те, з чого можна одержати значний дохід.

Головною метою ринку нерухомості Литви в сьогоднішні дні є забезпечення повного зручності для покупців. Тобто вам буде наданая допомогу, щоб знайти відповідний банк, де ви зможете отримати вигідний кредит.

Нерухомість Литви

Також надається всі умови для того, щоб покупець зміг отримати в найкоротші терміни вид на проживання.
Ціни на нерухомість в Литві досить таки різні. Так, вартість певного житла в маленькому населеному пункті може коштувати в два, а то і три рази дешевше, ніж у Вільнюсі та інших великих містах країни.

За даними статистики, незважаючи на невелике подорожчання нерухомості на 5 – 10%, в останні роки на території держави набувається все більше жител і земельних ділянок. Число покупців зростає щорічно приблизно на 25 – 40%.

Серед квартир великим попитом користуються маленькі (одно-або двокімнатні). А от житло з чотирма і більше кімнатами продається зовсім мляво (всього кілька тисяч таких об’єктів в місяць в цілій Литві).

Фахівці стверджують, що зростання цін на литовську нерухомість буде зовсім маленьким або навіть буде зменшуватися. Це пов’язано з тим, що працездатне населення виїжджає в інші країни Європейського Союзу для заробітку грошей.

Тому багато компаній, щоб залучити покупців, роблять процес покупки нерухомості в Литві дуже простим і вигідним для майбутніх власників житла…