Нерухомість на островах

Більшість компаній пропонують свої послуги в плані покупки або продажу нерухомості, але не всі вони відрізняються порядністю і якістю обслуговування…

Багато послуг, які необхідні в цьому серйозному ділі просто не виявляються. Так само на ринку нерухомості з’явилися фірми, що мають обмежений вид діяльності. До таких відносяться компанії мають, наприклад, за два представництва – на Канарських островах і в Москві.

Маючи таку специфіку, дані агентства здатні надати всі можливі види послуг, такі як оренда і купівля квартир, котеджів, квартир і, звичайно ж, вілл. Як же заощадити гроші при користуванні цими послугами? Відповідь проста.

У таких компаніях є спеціальні програми, в які входить весь пакет послуг, які надаються хороші знижки при використанні його. Тобто, кажучи звичною мовою – нерухомість під ключ.

Ціни можуть варіювати в залежності від якості споруди або її положення, по відношенню до різних інфраструктур. Так само ви можете побачити в мережі величезний розкид цін на один і той же об’єкт.

Нехай вас це не вводить в оману, оскільки, найімовірніше, таких будов зовсім немає у продажу, а це всього лише рекламний хід.

Нерухомість на островах

Перш ніж зібратися придбати нерухомість на островах, у даній статті ми описуємо саме Канарські, необхідно хоча б один раз злітати туди на екскурсію, а по можливості звернутися до представників обраної компанії саме там, де збираєтеся придбати той або інший об’єкт.

Не дійте в сліпу. Звичайно ж, ви витратити на переліт і проживання в готелі, але зате власні очі побачите вибраний будинок або котедж, а заодно переконайтеся, що він розташований саме там, де описано в його характеристиці.

Я вважаю що приказка – скупий платить двічі, безумовно, підходить до даного випадку. Ще один варіант покупки нерухомості – це купівля саме у господарів даного об’єкта, але це дуже ризиковано, так як перебуваючи в їх країні, ми не можемо бути впевнені в їх бездоганності.

Робіть висновки самі. Сподіваюся ця стаття стане комусь корисною і не дасть влипнути в неприємну історію. Наостанок хочу сказати, що приблизна ціна на хороші одномісні апартаменти на острові Тенеріфе Канарських островів коштує, приблизно, п’ятдесят тисяч євро.

Площа таких хором дорівнює площі Московської трійки. Входять в одномісні апартаменти спальня, вітальня, кухня, хол, санвузол і порівняно величезна веранда, так що робіть висновки самі…