Нерухомість в Болгарії

Дохід від інвестицій можливий і на російському ринку нерухомості, але більшість росіян віддають перевагу закордонним ринкам…

Наприклад, Болгарія, де ціни на житло значно нижче ніж в Росії. Треба сказати, що наші інвестори ризикують, вкладаючи свої кровні за тридев’ять земель, але поки не програвав ніхто з них.

Нерухомість в Болгарії

Безсумнівно, ризик для інвесторів є на вітчизняному ринку, але Болгарія більше приваблює стабільністю економіки і низькими податками, тому покупка нерухомості в Болгарії вважається привабливим і прибутковим вкладенням грошей.

Як тільки Болгарія вступила в Євросоюз, все більше європейців почали цікавитися нерухомістю в цій країні, що, в свою чергу, позначається на ціні. Можна з упевненістю сказати, що найбільш сприятливий момент для вкладення грошей у нерухомість Болгарії настав.

На даний момент, дуже популярним здавати свою нерухомість в оренду. Досить вигідно купити будиночок на березі Чорного моря і здавати його в оренду відпочиваючим, а коли ціни виростуть — просто продати.

Ціни на нерухомість в Болгарії коливаються – від 30 тисяч доларів до 280 тисяч. Звичайно ж, вартість залежить від місця розташування об’єкта.

Але, погодьтеся, для чого платити такі гроші за невелику квартирку в Москві, де вічними пробки, брудне повітря і нескінченний шум, якщо можна придбати будиночок на березі Чорного моря, з подальшою перспективою отримання громадянства в цій країні…