Нерухомість в Естонії

Естонія не входить до списку найбільш привабливих для інвестицій в нерухомість країн. Оформлення угоди про купівлю – продаж об’єктів нерухомості в Естонії досить простий процес…

В інвестиційній привабливості цієї країни важливу роль відіграє податкова політика. Податок на нерухомість тут зовсім відсутня, а податок на землю становить всього 0.1 – 2%. Безумовно, багато що залежить від місця розташування об’єкта.

Нерухомість в Естонії

Кошти з проданої нерухомості можна безперешкодно вивозити в іншу країну. Але перед цим необхідно сплатити прибутковий податок. Будь-який банк в Естонії готовий видати іпотеку іноземним громадянам під 4% річних.

Купівля нерухомості в Естонії в цілях інвестування коштів поки що лише набирає популярність серед росіян. При покупці житла в цій країні Ви маєте право на отримання мультивізи на в’їзд в країну.

Варто також відзначити, що ціни на нерухомість в Естонії досить низькі. Квартири в Толлине стоять на 35 – 40% нижче, ніж у Москві.

Звичайно, не все так безхмарно. Варто пам’ятати, що росіян в Естонії все ж не дуже вшановують. Так було раніше і триває донині. Стверджувати, що національних війн в Естонії не існує безглуздо.

Але вихід з цієї ситуації є. Можна придбати квартиру в столиці Естонії і здавати її в оренду. Це постійний і гарантований доход…