Нерухомість в Хорватії

Сьогодні нерухомість в Хорватії дуже популярна у покупців з Росії. І це зрозуміло, оскільки ціни на нерухомість тут вигідно відрізняються від інших країн Європейського союзу…

Це обумовлено тим, що Хорватія досі не є членом ЄС, а її природа і краси не можуть залишити нікого байдужим.

Договір про вступ Хорватії до Європейського союзу має бути підписано у 2012 році.

А процес ратифікації всіма державами-членами займе ще якийсь час. Цілком очевидно, що після вступу цієї країни в ЄС ціни на нерухомість різко зростуть.

Порівняно з іншими балканськими державами туризм тут розвинений дуже добре.

В країні стабільна економіка, а середньостатистичні показники вище показників Румунії і Болгарії, які вже вступили в Євросоюз кілька років тому. Все це і обумовлює популярність нерухомості в цій країні.

За досить короткий термін, після війни в Югославії, влада Хорватії привели країну в стан та розвинули туризм. А отже підвищили і привабливість ринку нерухомості, зробивши його перспективним.

Нерухомість в Хорватії

Нерухомість тут купується росіянами, в основному, з метою здачі в оренду будинків і квартир. Це приносить непоганий прибуток, однак, досить багато і тих, хто купує нерухомість для особистого відпочинку.

Житло в Хорватії ділиться на будинки, які використовують для особистого проживання і вдома, для здачі в оренду. Другий тип будинків, як правило, це будинки на кілька апартаментів.

До кожного такого будинку «в комплекті» надається земельна ділянка, розміри якого і визначають їх загальну вартість.

Квартири (квартира) дуже популярні в Хорватії. Як правило, вони складаються з декількох кімнат, кухні, їдальні, вітальні і санвузла. Вартість одного квадратного метра залежить і від того, де розташована сам об’єкт – у курортних зонах або в іншій частині країни.

Останнім часом, вартість нерухомості, що перебуває у територіальній близькості до Словенії теж коштує трохи дорожче. Це обумовлено тим, що Словенія є частиною ЄС, а в самій Хорватії відбуваються процеси об’єднання з Європейським союзом…