Нерухомість в Латвії

Росіяни завжди любили відпочивати в Прибалтиці і Латвія не є винятком. Ця країна хороша не тільки для відпочинку, але і для вкладення грошей у нерухомість…

Старовинна архітектура, ризьке узмор’я, високий рівень культури місцевого населення залишають незабутні враження про відпочинок. Сюди потім хочеться обов’язково повернутися, погуляти вулицями, відвідати місцеві кав’ярні та пекарні.

Якщо з’явиться бажання залишитися тут назавжди, то латвійське законодавство досить лояльно до іноземців, які інвестують гроші в нерухомість, як житлову, так і комерційну. Є тільки обмеження щодо придбання земельних ділянок.

Нерухомість в Латвії

Так, ряд з них у Латвії накладено заборону на продаж для нерезидентів країни. Це стосується земель, розташованих у прикордонних районах і прибережних районах.

Є один нюанс у разі придбання нерухомості іноземцем. Якщо згодом буде прийнято рішення її продати, то вигідніше побути власником більше одного року, так як в іншому випадку з власника візьмуть податок.

На сьогоднішній день необхідно мати близько 180 тисяч євро, щоб стати повноправним власником 4-х кімнатної квартири в Юрмалі. А квартири в 4-х поверхових будинках недалеко від Риги біля красивого озера, загальною площею 38-95 квадратних метрів коштують від 37 тисяч євро.

Для прикладу, ділянка землі в 39 соток біля Риги на березі річки буде коштувати близько 40 тисяч євро. А от придбання старовинного особняка неподалік від Юрмали обійдеться в 67,7 мільйонів рублів.

У Латвії з задоволенням приймуть інвесторів з інших країн, адже тут зосереджено безліч об’єктів комерційної нерухомості, як в добудованому, так і в недобудованому вигляді, а також чимало проектів…