Нерухомість в Сербії

Сербія вже давно стала для зарубіжних інвесторів ідеальною країною, де можна придбати житлову і комерційну нерухомість…

Особливою популярністю нерухомість в Сербії користується серед росіян. Напевно, роль відіграють родинні витоки Росії та Сербії.

Нерухомість в Сербії

Варто також відзначити декілька сприятливих чинників, які безсумнівно сприяють високому попиту на нерухомість в Сербії – це вельми низькі ціни на нерухомість, м’які кліматичні умови, чудова екологія і гідний рівень життя в країні.

Сьогодні стало набагато простіше придбати житлову або комерційну нерухомість в Сербії. Для росіян в’їзд в цю країну дозволено без наявності візи. Росія і Сербія уклали договір, за умовами якого в Сербії спрощена процедура оформлення покупки нерухомості для російських громадян.

При купівлі житлового майна в Сербії іноземним громадянам дається дозвіл на проживання в цій країні. А отримання громадянства можливо лише через 5 років. Ціни на нерухомість в Сербії особливо радують інвесторів. Тут можна придбати шикарні апартаменти за досить прийнятними цінами.

Також можлива купівля нерухомості в комерційних цілях. На даний момент попитом користуються приміщення для ресторанів, кафе, офісів та банків. При відкриття своєї компанії Ви маєте право отримати посвідку на проживання…