Нерухомість в Таїланді

На ринку закордонної нерухомості останнім часом все більш зміцнює свої позиції, і навіть, в деякій мірі, лідирує, Таїланд…

Сьогодні досить велика кількість громадян, як Росії, так і країн близького зарубіжжя, воліє купувати нерухоме майно з метою різного роду капіталовкладень, і не тільки, саме в цій сонячній країні.

Цікавий факт, що понад 60% всієї реалізованої нерухомості Таїланду продається громадянам країн СНД та колишнього Радянського Союзу.

Причин такої популярності таїландській нерухомості багато, але абсолютно ясно тільки одне – ця країна являє собою один з найбільш унікальних куточків світу, в якому чудово поєднуються доступність ціни, економічне зростання, краса природних пейзажів і неповторна атмосфера сходу Азії.

Роблячи вигідні капіталовкладення в нерухомість Таїланду, покупець, підприємець чи бізнесмен отримує прекрасну можливість не тільки безкоштовного проживання у власному житлі в період відпусток і літнього відпочинку, але і постійний стабільне джерело прибутку – з кожним роком підвищувалося в ціні нерухоме майно.

А збільшення вартості, у свою чергу, відбувається впевненими темпами, у зв’язку з процвітанням цієї країни, відповідно, при вдалих вкладень пропорційно збільшується і розмір одержуваних доходів.

Нерухомість в Таїланді

На сьогоднішній день Таїланд успішно розвивається не тільки як чудова країна з численними курортами, тут також процвітають велике промислове виробництво і сільське господарство.

Крім цього, унікальний клімат, в поєднанні з красою і розкішними, зручними пляжами, дозволяють Таїланду розвиватися одночасно в декількох напрямках господарювання.

На сьогоднішній день за рахунок того, що туризм почав шлях свого розвитку не так давно, як в інших країнах, ще існують безгосподарні землі на узбережжі, які можна використовувати для будівель і вкладення коштів. Але це справа швидко поправимо, тому незабаром ціна за квадратний метр землі і нерухомості тут зросте в кілька разів.

При цьому вже відзначається великий попит на нерухомість, не прекратившийся і з настанням економічної кризи. Найпопулярнішим, на думку багатьох експертів, серед жителів Росії є придбання нерухомості на острові Паттайя.

Саме тут панує найбільш сприятлива атмосфера для подальших капіталовкладень. Також популярна і перспективна нерухомість в Самуї і на Пхукеті…