Нерухомість Великобританії

Що являє собою нерухомість Великобританії? В першу чергу, це стабільність і престиж…

На користь цієї країни говорить, взагалі, починаючи з сильної економіки, потужної юридичної захищеності і можливості дати своїм дітям освіту в кращих університетах світу! Втім, про все по порядку.

Тут, як і в багатьох країнах світу, немає жодних юридичних обмежень для придбання нерухомості. Однак є одна дуже суттєва особливість місцевого ринку – англійська нерухомість може бути куплена у повну власність або взяти в довгострокову оренду. Як правило, більшість квартир купується в оренду, однак суттєвих відмінностей між двома цими процедурами немає.

Територія держави включає в себе 4 історичні області – це Уельс, Англія, Північна Ірландія і Шотландія. В залежності від того, що саме ви віддаєте перевагу, ви можете підібрати найбільш респектабельні апартаменти, розташовані в історичному центрі Лондона, або самий розкішний особняк, який розташований в елітному передмісті.

Нерухомість Великобританії

Є можливість придбати квартиру в самому сучасному будівлі міста або ж невеликий скромний будиночок у сільській місцевості. Любителям вікторіанської епохи присвячується – такі будинки також широко представлені на ринку Великобританії в самому широкому асортименті.

Велика популярність англійської нерухомості обумовлена саме популярністю Лондона – культурного, політичного і фінансового центру столиці. І, якщо в Англії зосереджена не найбільш респектабельна європейська нерухомість, то, принаймні, вона є однією з таких.

Так, кожну 5-ту операцію з придбання житла укладає росіянин. Ну, а в тому випадку, якщо ви ще не готові вкладати гроші в надзвичайно дороге житло столиці Великобританії, ціна якого, часом, досягає просто захмарних висот, то вам неодмінно потрібно звернути увагу на інші міста.

Наприклад? Чудовим варіантом буде Корбі – невеликий населений пункт промислового призначення, проїзд до якого з столиці займає близько півгодини. А ось, якщо ви стурбовані майбутнім власних дітей, то варто задуматися над тим, щоб придбати житло в освітніх центрах країни – Кембриджі і Оксфорді…