Новобудови в Туреччині

У всіх курортних містах Турецької Рів’єри сьогодні будівельний бум, але перше місце в цьому звичайно в Анталії…

Приваблює туристів чудовий клімат, здорова економіка, регулярні авіарейси Москва — Анталія (2 години 30 хвилин). Також приємно здивує простота процедури отримання візи, що відбувається тут же в аеропорту.

Закон про продаж нерухомості іноземним громадянам (після прийняття якого і почався потік інвестицій), високий попит на оренду приміщень, збільшення цін в області приблизно на 25 — 30% щорічно, можливість серйозно підвищення цін на нерухомість, так як в порівнянні з іншими країнами ціни низькі, перспектива вступу в Євросоюз, легкість оформлення документів у власність.

Взимку тут також кипить життя в очікуванні туристів. Будуються будівлі суспільного значення, затишні багатоповерхівки, обладнані всією необхідною інфраструктурою, сучасні малоквартирні будинки, магістралі.

Новобудови в Туреччині

Велика частина квартир в новобудовах продається вже на початковій стадії будівництва, за рахунок чого покупець значно економить на вартості.

На нульовому етапі будівництва ціни в Туреччині досить низькі. Але по мірі зведення будівлі помітно дорожчає і кожен квадратний метр. 90% житла в новобудовах Анталії розпродається на початкових стадіях будівництва. Частково квартири перепродаються відразу ж після зведення основного каркасу і оздоблення будівлі.

При здачі будинку в експлуатацію вартість 1 кв. м житлової площі зростає на 20 – 30%. Нерухомість на етапі будівництва продається також в розстрочку.

Цей варіант покупки добре відпрацьований законодавством Туреччини. Придбання будинку або квартири, готового або ще будується, завжди гарантує споживачу беззастережне дотримання прав власності та отримання основного документа про володіння (ТАПУ), безпосередньо при укладенні угоди купівлі-продажу.

Вкладаючи гроші на початковому етапі будівництва, по завершенні Ви можете отримати квартиру ціна якої, при правильно вибраному районі, де будувався дім, зросте на 25— 35%. Так що рентабельність вкладення інвестицій в новобудови очевидна…