Офіс в розстрочку

Інвестування коштів у нерухомість в даний час досить вигідно, так як спостерігається зниження цін на покупку різних житлових і нежитлових приміщень…

Організації, мета діяльності яких-отримання прибутку, можуть провести досить успішні операції, вкладаючи свої кошти в нерухомість. Це вигідне вкладення ресурсів в даний час.

Але для того, щоб отримати цільові вклади і довгострокові кредити підприємцям потрібно багато попрацювати.

В даний час кредити на нерухомість практично не доступні для більшості комерційних організацій.

Попит на нерухомість знижується, здавалося б, це повинно полегшити вирішення питання про видачу кредитів на конкретний об’єкт комерційної діяльності, а банки все ж побоюються видавати великі суми на придбання приміщень.

Світова криза диктує свої умови, більшість боржників у банках – підприємці та комерсанти.

Тому комерційні банки обмежують видачу кредитів організаціям і підприємцям, особливо, якщо справа стосується нерухомості.

Що банк вимагає від організації?

1. Створіть конкретні документи. Для оформлення кредиту на придбання комерційної нерухомості, обов’язкові чіткі цільові та місцеві програми. Ці документи повинні доводити те, що підприємство здатне повністю і без проблем погасити, прийняті на себе боргові зобов’язання;

Офіс в розстрочку

2. Підготуйте докази вашої платоспроможності. Підприємство, що бере кредит, має бути повністю платоспроможним. Необхідно підтвердження його популярність і позитивний імідж на економічному ринку.

3. Оформіть іпотечний сертифікат. Отримання іпотечного сертифіката кілька збільшує шанс на кредит, так як іпотечне кредитування захищено від несплат іпотечними сертифікатами. Звісно, ці умови, ускладнять діяльність організації та підприємців, але вони забезпечують банкам захист від неплатежів.

Згідно зі статистикою, основні боржники банків – підприємці малого та середнього бізнесу. Тому, комерційні банки суворо підходять до документів комерційних організацій. Так як, жодні заходи безпеки не можуть звільнити банк від труднощів в оцінці комерційної нерухомості.

Спосіб порівняльних продажів, застосовуваний в оцінці приміщень, не завжди ефективний і не може повернути банку витрачені кошти.

Тому підприємцю, щоб отримати кредит на нерухомість, необхідно серйозніше підійти до оформлення документів і довести власну платоспроможність і надійність…