Офісна нерухомість

Останнім часом офісна нерухомість стає все актуальнішим, адже це вигідно і доступно. Для кращого орієнтування в якості та вартості приміщень, які будуть використовуватися під офіс, її поділяють на 3 основні класи: А, В, С…

Так як бізнес деяких компаній сприятливо і стрімко розвивається, вони прагнуть розширити можливості з метою одержання великих доходів, і тому купують приміщення або цілі великі бізнес-центри.

Таким чином, офісна нерухомість може вирішити багато питань, пов’язані з розвитком бізнесу, причому, такі приміщення розташовані в зручному районі з необхідною пішохідної і транспортної доступністю.

Можна здійснити не тільки купівлю офісної нерухомості, але і оренда, що також є хорошим рішенням для тих, у кого є порівняно стабільний капітал.

Ціни на офісну нерухомість різні, і, перш за все, залежать від наступних факторів.

Клас офісу. Всі офісні будівлі та приміщення, в цілому, поділяються на 3 основних класу і 9 підкласів (А, А+, А-, В, В+, В-, З -, С-, D). Основною характеристикою класу офісної будівлі є, перш за все, конструкції споруди.

Наприклад, офіси в будинку, який побудовано з сучасних будівельних конструкцій і матеріалів і оснащено новими інженерними мережами, а також буде мати високу ступінь вогнестійкості.

Офісна нерухомість

Привабливий не тільки зовнішній, а внутрішній вигляд фасадів (інтер’єр).

Відповідно, вартість такого будинку буде набагато дорожче, ніж офіс в старій споруді, де дерев’яні перекриття, старі конструкції і т. д.

Місце розташування офісу. Будівлі, розміщені в центральному районі, будуть значно дорожче, ніж десь на околиці. Це пов’язано з престижністю, дорогою землею, високою щільністю населення.

Пішохідна і транспортна доступність.

Абсолютно будь-офісна будівля має не тільки володіти привабливим виглядом, але і мати можливість пішохідної досяжності для адміністрації, клієнтів, робочого персоналу. Необхідним є пристрій потрібної кількості паркувальних місць для службового гостьового транспорту.

Офісна нерухомість стає все популярнішим, особливо у великих бізнес-містах, таких як Москва. Тут будується нерухомість різного рівня: від офісів класу С, що розмістилися в старих будинках радянського часу і наукових центрах, до елітних офісів, розташованих в Москва-Сіті…