Офіси Москви

За статистикою, практично кожен третій проживає в столиці чоловік, працює в офісному приміщенні якої-небудь компанії…

У Москві щорічно реєструється близько двохсот різних компаній-представників або фірм з назвами світового формату, а дрібні і середні підприємства з’являються у величезній кількості, тому що зараз кожна людина прагне до своєї справи, независящему від когось, крім нього.

З-за цього і будівництво офісних будівель, і оренда таких будівель є, і будуть одним з найбільш перспективних і прибуткових варіантів інвестування.

Експерти підрахували, що на ринку нерухомості 35% доходу на рік припадає на придбання різного роду приміщень у власність (переважно офісних приміщень), вся інша частина використовується в основному на оренду.

Найбільш поширений у договорі оренди термін становить близько чотирьох років.

Офіси Москви

Кількість питань, то по замітках аналітиків, кількість питань про придбання у власність нерухомості якої б то ні було значно зменшилася, тобто стали зменшуватися рейдерські захвати й інші рішення якихось спірних ситуація нецивілізованим способом.

Вартість на офісні приміщення збільшувалася з 2005 року приблизно півтора року. Оренда на офісні будівлі першого класу («А») зросла на 6 відсотків, тобто приблизно в середньому на 700 доларів, це ще без урахування ПДВ.

Вартість будівель другого класу зросли приблизно на п’ятнадцять відсотків, коли річна вартість оренди второклассного квадратного метра склала п’ятсот доларів. Величезний попит був на офісні приміщення третього класу, де ціни піднялися приблизно на двадцять відсотків.

Що вже говорити про елітних приміщеннях, які розташовані в престижних районах Москви. Вони завжди відповідають всім світовим стандартам, їх ціни за оренду зросли на 10 відсотків, складаючи в рік приблизно чотири тисячі доларів.

Експерти довели, що наприкінці 2005 року був дефіцит у всіляких пропозиції по оренді офісів незалежно від їх цінового сегменту…