Оренда квартири: на чому заощадити?

Заощадити при оренді квартири можна, достатньо прислухатися до порад бувалого квартиронаймача…

Без посередників. При наявності вільного часу можна спробувати зняти житло без залучення посередників. Почніть з розклеювання оголошень. Як показує практика, якщо щодня розклеювати близько ста оголошень протягом тижня, то, можливо, вам зателефонують з пропозицією рази два-три.

Невідомо, які це будуть пропозиції, але шанси є.

Другий варіант – всесвітня павутина. Цей шлях набагато ефективніше. Сьогодні в інтернеті можна без праці знайти портали по оренді нерухомості без посередників.

Без меблів. Нерідко в новобудовах здаються квартири без меблів. Це пояснюється тим, що вони були придбані в цілях капіталовкладення, тому там ніхто не проживав.

Такі безмебельные варіанти, як правило, здаються на порядок нижче, ніж мебелированные. Спати на підлозі ніхто не пропонує, для цих цілей можна купити копійчану меблі.

Приміська псевдоекономія. Якщо ви хочете заощадити, не знімайте житло в передмісті. Природно, його ціна набагато привабливіше житла в центрі міста. Проте щоденні транспортні витрати і витрачений на дорогу час покриють цю різницю.

Для автолюбителів. Якщо ви не уявляєте своє життя без улюбленого автомобіля, варто пошукати варіанти житла, розташовані у віддалених районах.

Зазвичай такі варіанти набагато дешевше тих, що мають добру транспортну розв’язку. До того ж у вас є шанс оселитися в тихому дворі, так і під’їзд до будинку в периферійних мікрорайонах набагато зручніше.

Оренда квартири

Торгуйтеся. Часто в оголошеннях зустрічається заповітна фраза «можливий торг». Починати діяти треба по телефону. Деякі господарі розраховують на те, що після огляду квартири вам буде шкода витраченого часу, тому чисто символічна знижка зробить вас більш зговірливими.

Ось чому краще торгуватися по телефону, ще до вчинення виснажливих поїздок, які не завжди приємні. Ті, хто збирається скористатися послугами посередників, можуть торгуватися про розмір комісійних, особливо якщо ви готові зняти житло при першому ж огляді.

Без телефону, домофона, балкони… Заощадити можна, якщо зняти квартиру без домофону в під’їзді, на першому поверсі без балкона. Можна відмовитися від користування міським телефоном, тим більше що в епоху мобільних пристроїв, це вже не так важливо.

До того ж, відсутність телефону – не перешкода для доступу в інтернет. Сьогодні практично у всіх багатоквартирних будинках проведена виділена лінія. Але якщо з деяких причин у будинку немає ні телефону, ні інтернету, можете вимагати знижку на оренду, мотивуючи це тим, що ви не мислите своє життя без всесвітньої павутини і будете змушені витрачати гроші на відвідування інтернет — кафе…