Оренда квартири – пан або пропав?

Найбільш знайома всім операція, вироблена з нерухомістю – це оренда квартир. В цьому питанні є два шляхи розвитку. Перший – пошук квартири через інтернет і газети, другий – використання послуг ріелторських компаній…

Кожен з варіантів має як мінуси, так і плюси. Приміром, самостійний попередній пошук дозволяє заощадити кошти і домовитися на знімання житла на певну дату або термін безпосередньо з власником квартири. Але може статися так, що господар виявиться шахраєм.

Оренда квартири

Бувають випадки, коли квартира одночасно і неодноразово здається кільком різним людям, береться попередній внесок – завдаток. А потім господар пропадає і «шукай-шукай вітру в полі», орендарі залишаються без даху над головою і без грошей.

Можна звернутися в агентство нерухомості, та після сплати певного відсотка, працівники фірми підберуть все влаштовують Ваші запити варіанти, складуть офіційні договори. Цей варіант набагато надійніше, але недобросовісні особистості є і тут.

Трапляється, що Ви платите гроші, а вас посилають за неіснуючими адресами. Запам’ятайте, чесні агентства працюють за фактом вселення, що гарантує Вам збереження нерв і коштів!

Яким шляхом піти – Ваш вибір, але сучасний світ робить свій вибір на користь покупки власного спокою…