Оренда квартири влітку

Літній сезон є також актуальним на ринку оренди нерухомості, як і в інших сферах. У цей час різко збільшується кількість людей, охочих здати свою приватну нерухомість в оренду на кілька місяців…

Заявки від власників надходять до агентства вже з квітня. У деяких випадках, квартиру в центрі Москви можна зняти за вельми невелику суму.

Оренда квартири влітку

Завдяки цьому знижуються і ціни на довгострокову оренду квартир. У травні, коли основні пропозиції на річну оренду потрапляють, можна спостерігати і загальне зниження цін. Ця тенденція здійснюється кожен рік, і не тільки в Москві. В інших регіонах справи йдуть таким чином. Це тенденція всіх великих міст.

Які ж квартири зазвичай здають в літній період, і хто їх винаймає? Основний відсоток таких пропозицій представляють квартири економ-класу. Ці квартири здають господарі, які проводять все літо в селі або на дачі.

Зазвичай, це літні подружні пари, які бажають бачити своїх орендарів бездітні сімейні пари, а також одиноких жінок з однією дитиною.

У деяких випадках здається тільки частину квартири. Так у двокімнатних квартирах одна двері закривається на ключ, а інша здається. Але не думайте, що ціна за кімнату буде низькою. Такі квартири прирівнюють за вартістю оренди однокімнатної квартири.

Зазвичай такі квартири знімають туристи, які не бажають зупинятися в готелі, а також абітурієнти, що вступають у вищий навчальний заклад…