Оренда приміщення під торгову точку

До того, як починати шукати місце під оренду приміщення, слід підготувати всі документи для подальшої торгівлі в цьому приміщенні. Слід також визначитися з тим, чим ви будете торгувати…

Потрібно знайти постачальників, необхідне обладнання та інше. Якщо ви самі не будете торгувати, варто знайти продавців, визначитися з їхньою заробітною платою і оформленням в роботі.

Для цього краще знайти бухгалтера, якщо ви самі не розбираєтеся в цих справах. Це все треба зробити для того, щоб не переплачувати за оренду приміщення даремно.

Після цього, слід дізнатися приблизну вартість оренди, товару, розміру заробітної плати, та інше.

Це потрібно для того, щоб порахувати приблизну суму необхідних вам грошей. Вважати варто з запасом двох-трьох місяців. Перші місяці, в основному, всі працюють в мінус.

Варто підрахувати, чи вистачить вам ваших заощаджень, або доведеться додатково брати кредит. Якщо всі ці питання ви вирішили, то можна переходити безпосередньо до оренді приміщення та його пошуку.

Почнемо з пошуку приміщення. Спочатку ви повинні визначитися з тим, яке приміщення вам потрібно. Є приміщення, які знаходяться в житлових будинках, а є ті, які розташовуються окремими будівлями. Ті, які знаходяться окремо, швидше за все, будуть коштувати дорожче.

Також варто визначитися з площею приміщення. Після того, як ви з усім цим визначитеся, можна їхати дивитися саме приміщення.

Ось ви під’їжджаєте дивитися приміщення. Подивіться, що знаходиться поруч, дізнайтеся, чи немає поруч магазинів з тими ж товарами, якими ви збираєтеся торгувати.

Адже конкуренція вам не потрібна. Зверніть увагу на те, скільки людей там ходить. Далеко знаходяться зупинки громадського транспорту.

Оренда приміщення

Потім варто звернути увагу на те, чи є поруч місце, щоб поставити автомобілі. Можна під’їхати до цього приміщення.

Подивіться вхід в приміщення – якщо там сходи, не будуть люди ковзати по ній. Є над входом дах, чи можна там буде повісити вивіску. Зверніть увагу на якість дверей – можливо, вам доведеться їх змінювати, якщо вони погано виглядають чи погано відкриваються.

Тепер обговоримо те, що ви побачите в приміщенні. Перше, на що варто подивитися, – це якість підлог і стін, чи доведеться вам робити там ремонт і скільки на це може знадобитися грошей. Друге – чи є в приміщенні вікна.

Третє – чи є в приміщенні окремі бокси. Вам потрібні будуть: приміщення під товар (склад), службове приміщення, туалет, кабінет для вас і, звичайно, найбільша площа – для товару і його торгівлі. Якщо вас все влаштовує, залишилося обговорити умови оренди.

Обговоріть з орендодавцем приміщення оформлення необхідних паперів, вартість оренди й інші питання. Вам залишилося зовсім небагато до того, коли ви почнете займатися своєю торгівлею…