Оренда заміського будинку

Напевно, кожен городянин хотів би відпочивати за містом. Як добре, коли ліс в п’яти хвилинах ходьби, а річку, або навіть море, видно з вікна. Ніякої метушні і пилу міста…

Безсумнівно, оренда заміського будинку – справа привабливу, але варто пам’ятати декілька правил:

1. Визначтеся в те, для яких цілей і на який термін вам потрібен будинок. Можливо, Ви хочете зняти його для святкування дня народження або на двотижневу відпустку, а, можливо, на кілька років для постійного проживання.

В залежності від ваших бажань і потреб, виберіть відповідний варіант.

2. Ви повинні врахувати, що будинок краще орендувати на території спеціалізованого дачного селища, з усіма умовами життя і такими закладами як: школи, лікарні, ресторани, заправки та інші.

3. Потрібно знати, що ціна оренди дачного будиночка залежить від таких факторів як: рівень інфраструктури, географічне положення, природні умови, віддаленість від важливих об’єктів (наприклад, моря або МКАД), і безлічі інших.

Оренда заміського будинку

Якщо Ви хочете уникнути різних проблем і помилок, можна скористатися послугами різних агентств, які за невелику суму позбавлять Вас маси турбот.

Такі агентства допоможуть скласти юридичний договір, часто це виключає непорозуміння між замовником і орендодавцем.

Якщо ж Ви вирішили складати такий договір самі, то в ньому потрібно врахувати: дані орендодавця і замовника, умови оплати, строки оренди, основні дані про будинок (також обов’язково впишіть в нього, що було з меблів та інших предметів на момент прийняття будинку) та про осіб, які будуть проживати в будинку на термін оренди.

Також приділіть увагу документів орендодавця на будинок (або дозвіл господаря будинку) та його особистими документами (паспорт тощо).

На закінчення хочу сказати, що при виконанні такої мрії як відпочинок в заміському будинку і його оренда, варто дотримуватися вищеописаних рад, і тоді ви отримаєте саме те, що хотіли за розумні гроші, а також убезпечите себе від шахраїв…