Орендуємо квартиру на добу

У сфері нерухомості столиці та великих міст з’явився новий вид діяльності – оренда на добу. Особливий розвиток цього напрямку спостерігається в Москві і Санкт-Петербурзі…

І це не викликає подиву, зважаючи вартості житла, готелів, а також постійної нестачі місць у них.

Природно, саме цей напрямок не ново, і ті, хто відпочивав на Чорноморському узбережжі, з ним чудово знайомі.

Однак, починаючи з того моменту, як при цій послузі з’явилася можливість відзначати відрядження та видавати відповідну звітну бухгалтерську документацію, тут стався справжній бум.

Основний плюс оренди на добу в столиці – це зручність і економічність. Ціна на оренду «однушки», в залежності від місця та рівня сервісу, а також від внутрішнього оздоблення, варіюється від 1 до 8 тисяч рублів за добу.

Якщо житло орендується кількома людьми, то їх витрати скорочуються. Природно, в такій ситуації існують і лімітуючі заходи на кількість проживаючих мешканців. «Однушка» дозволяє жити 1-2 мешканцям, «двушка» – 3-4. Все залежить від кількості спальних місць.

У вартість також входить послуга по прибиранню квартири і зміну постільної білизни. Також квартира може мати всі сучасні види побутової та мультимедійної апаратури.

Незаперечною перевагою подобової оренди перед готелем є можливість запросити до себе гостей в будь-який час.

Орендуємо квартиру на добу

Компанії, які здають квартири в столиці на добу, в основній масі мають свої власні ресурси в мережі Інтернет, де всі потенційні клієнти можуть ознайомитися з вибором квартир і підібрати собі тимчасове житло за власним смаком, так як до кожної квартири додається опис, яке супроводжується зручними для перегляду картинками.

Також потенційному орендарю надається найдокладніша інформація про наявну в квартирі обстановці.
Незважаючи на те, що, в принципі, заздалегідь бронювати таке житло не потрібно, досвід показує, що домовлятися краще за деякий час, так як хороше житло дуже швидко знімають.

Найбільший інтерес для потенційних клієнтів представляють квартири, розташовані поблизу від метро, в центрі міста, з хорошим ремонтом.

Основні гравці ринку нерухомості можуть надати в оренду житло строком від 1 місяця. Таким чином вони беруть участь і в іншій сфері ринку нерухомості. Таким чином, цей ринок короткострокової здачі житла в оренду становить серйозну конкуренцію готельної діяльності…