Подобова здача житла в оренду. Вигідно?

І так, у цій статті поговоримо про такому вигляді готельного бізнесу, як подобова здача квартири. Розберемо плюси і мінуси даного бізнесу…

Почнемо, як завжди з плюсів:

1) Висока оплата. Так, подобова оренда житла, звичайно ж приносить більше прибутку, ніж оренда на місяць. А якщо напередодні який-небудь свято, приїзд якої-небудь певної групи, то ціну можна підвищити вдвічі.

Нещодавно в Київ приїжджав Пол Маккартні, який виступав на головній площі. Люди за оренду одного тільки балкона, який виходив на площу брали плату 100-250 доларів!

За цю суму можна орендувати цілу квартиру на місяць! Тому, напередодні таких заходів поспішайте здавати квартиру в оренду, прибуток вас дуже порадує.

здача житла в оренду

2) Менші вимоги до житла від орендарів. Постояльці не будуть чіплятися до дрібниць, оглядати кожен квадратний метр квартири, адже їм потрібна квартира лише на добу!

Звичайно у цього методу є і мінуси:

1) Постійний пошук клієнтів. Так, вам доведеться бути в постійному пошуку, якщо ви здаєте квартиру на добу.

Хоча якщо ви активна людина і постійний пошук, спілкування з новими людьми приносять вам задоволення, то такий бізнес – це саме те, що вам потрібно!

2) Тимчасові витрати. Пошук клієнтів, отримання оплати, щоденний поїздки до здаваної квартирі, це звичайно вимагає більше часу.

В цьому плані помісячна і більше здача житла в оренду, безсумнівно, більш вигідна. Все, що потрібно, це один раз в місяць прийти до орендарів і отримати свої кровні.

Ось так, я описав плюси і мінуси подобової здачі житла в оренду, а займатися цим чи ні вирішувати вам! Всього доброго…