Покупка нерухомості на Канарських островах

На Канарських островах цілий рік панує весняний клімат, який дозволяє відпочивати на пляжах як влітку, так і взимку. Середньорічна температура тут складає 22’С+. Канарські острови – ідеальне місце для відпочинку, проживання та вкладання коштів в нерухомість…

Населення Канарських островів відрізняється гостинністю і привітністю. Тенеріфе – найпопулярніший і великий острів Канарського архіпелагу.

Неквапливість повсякденному житті і тепла доброзичливість роблять це місце ідеальним для будь-якої людини, який приїжджають сюди.

М’який середземноморський клімат і ряд описаних вище переваг приваблюють покупців з Росії купити нерухомість на Канарських островах для ведення прибуткового бізнесу або для літнього сімейного відпочинку.

Все більше громадян іноземних держав скуповують апартаменти, вілли, будинки, таунхауси і безліч інших об’єктів нерухомості якими рясніють Канарські острови і, зокрема, Тенеріфе.

Придбання нерухомості на Тенеріфе – високоліквідна інвестиція, яка швидко окупить себе і подарує вам масу приємних вражень.

І цьому є цілком логічні пояснення.

нерухомість на Канарських островах

Вкладаючи кошти в нерухомість Іспанії, ви будете жити згідно новим стандартам якості, головною гарантією яких є внутрішньополітична сприятлива обстановка в Іспанії, стабільна економічна ситуація, недоторканність приватного життя і власності, досить проста процедура покупки нерухомості для іноземних громадян, високий рівень громадської безпеки і стабільність.

Законодавство Іспанії дає можливість громадянам зарубіжної держави створювати і просувати в Іспанії свій бізнес.

Беручи до уваги той факт, що нерухомість на Канарських островах користується незмінно високим попитом, а внаслідок цього ціна на нерухомість на Канарських островах щорічно зростає на 10-15 відсотків, можна бути впевненим, що нерухомість завжди можна буде продати з прибутком.

Не зайвим буде відзначити і те, що купуючи нерухомість в Іспанії є можливість скористатися іпотечним кредитуванням, тим більше, що в даний час ставки по кредитах в Іспанії одні з найнижчих за всю історію існування іпотеки в цій країні.

Придбане нерухоме майно на одному з іспанських курортів можна здати в оренду і отримувати високий дохід…