Покупка нерухомості в Іспанії

Покупка нерухомості в Іспанії. Власний будинок на території Іспанії – мрія будь-якого російського людини. Купівля нерухомості в цій країні дуже актуальна серед заможних жителів РФ…

Якщо ви маєте намір придбати нерухомість в Іспанії або вже живете там, то вам необхідно знати, які податки потрібно сплатити і як тут офіційно зареєструватися. З першого січня 1995 обов’язковій реєстрації підлягає будь-яке майно на території Іспанії, чи то ділянка або будинок.

Ця форма називається «Modelo 902» ,її можна отримати у податковій інспекції за місцем придбання нерухомості.
При виборі нерухомості Вас нічим не обмежують: це може бути котедж, вілла, квартира, бунгало або ділянку.

Якщо Ви вирішили придбати ділянку, то Вам слід дізнатися, чи можна на ньому починати будівництво. В Іспанії не дивлячись на всю престижність місця, багато ділянок і райони розташовані в зоні, забороненій для будівництва.

Покупка нерухомості в Іспанії

В Іспанії, дуже поширені іпотечні кредити, і Ви також як і в Росії можете отримати іпотеку на житлоплощу. Переважна кількість банків розташованих на території Іспанії надають іпотеку під 70-80% від вартості майна строком на 5-15 років.

Умови і терміни тут сильно відрізняються для тих людей, які мають іспанське громадянство від тих, у кого його немає. Якщо ви не громадянин цієї країни, то Ви можете подати заявку на кредит, маючи при собі тільки вид на проживання і паспорт.

В даний час придбання нерухомості на території Іспанії громадянами інших країн сильно зростає, і цим успішно користуються деякі комерційні банки, які спеціально створюють вигідні умови для іноземних жителів. У цій ситуації, виграють обидві сторони.

І нарешті, нерухомість можна придбати за допомогою державної субсидії. Але для цього необхідно отримати іспанське громадянство…