Покупка нерухомості

У житті кожної людини основне місце займають питання про нерухомості. Окреме житло намагається придбати кожен з нас. Ще в радянський час вважалося, що у кожного повинна бути окрема квартира…

Щоб купити квартиру, в той час досить було стояти в черзі, і працювати на будь-якому великому підприємстві, або в організації.

В Америці і Європі ситуація трохи не така, як у нас. Люди вважають, що не обов’язково мати власне житло, і воліють орендувати. При купівлі нерухомості, людина, як би «прив’язується» до певного місця, а коли комусь подобається переїжджати з місця на місце, оренда – найкращий варіант вирішення проблеми житла.

На заході банки видають кредити під невеликі відсотки (від 3 до 5), порівняно з вітчизняними. Не дивлячись на це, людей, які беруть кредити, не збільшується. Багато хто вважає, що краще платити велику суму за оренду, ніж бути в боргу у банку.

Покупка нерухомості

У цій статті не йдеться про людей, які у будь-який момент можуть придбати собі нерухомість, при необхідності звичайно. Тут розмова про тих, хто може придбати нерухомість, тільки накопичивши потрібну суму, або просити у банку кредит.

Питання про житло залишався, і буде залишатися на першому місці завжди, тому його потрібно вирішувати, і чим раніше, тим краще. «Як, де, і коли краще придбати собі нерухомість?» – таке питання завжди хвилювало людину. Завжди краще купувати нерухомість тоді, коли на руках є потрібна сума.

Нерухомість падає в ціні під час кризи. Як правило, кризи трапляються десь через 7-8 років. Тепер у всьому світі спостерігається така ситуація, тому зараз, напевно, самий підходящий час придбати нерухомість за нижчою ціною. І якщо упустити цей шанс, то доведеться знову чекати відповідного моменту.

Приміром, зараз квартири впали в ціні наполовину. Під час кризи ціни можуть різко впасти, потім трохи піднімуться, потім ціни балансують на одному рівні, трохи падаючи і піднімаючись. І це коливання займає від року до півтора років, потім ціни знову піднімаються.

На даний момент вартість квартир перебуває в стабільному стані, зростання цін почнеться через 1 – 1,5 року, і досягнуть кризового стану…