Популярність заміської нерухомості

Підмосков’ї було і залишається найбільш привабливим районом для будівництва заміських будинків і котеджів. Нерухомість в Підмосков’ї – хороше вкладення капіталу…

Але напрями і райони забудови та інвестування коштів міняються в залежності від різних причин і особливостей ринку.

Судячи за оцінками провідних спеціалістів відділів нерухомості різних фірм, сукупна частка заміської нерухомості в 2010 році скоротилася на 10%.

Але вона зросла за окремими напрямами. Наприклад, Калузьке напрямок розвивається інтенсивніше, тут зростання склав з 9 до 16 %, а Мінське з 7 до 9%. Дванадцять відсотків купівельного попиту заміської нерухомості

Підмосков’я становить Київський напрямок. Брокерська фірма, що проводила маркетингове дослідження з актуальності ринків нерухомості, визначила, що нерухомість Підмосков’я не стала менш запитуваної.

Навпаки, попит зростає, але потрібна вже не просто земля, потрібні додаткові зручності.

При купівлі враховується площа ділянки, екологія селища і транспортна доступність. Рубльовське і Новоризькому напрямку втрачають свою популярність з-за складного становища з транспортом.

Будівельний ринок в даний час швидко змінюється і висуває нові вимоги для складських приміщень. Плани 2010 року по введенню в дію 900 метрів нерухомості не були виконані. Настав інший час, закінчилися проекти builttosuit, розгортаються нові масштабні спекулятивні плани.

Популярність заміської нерухомості

Логічні парки «Біла дача» та «Пушкіно», а також «НЛК Крешкино» здали в експлуатацію свої перші черги. Парки промислового значення будуть введені в експлуатацію в 2011 році.

Забудовники, які заробили свій основний капітал на спекулятивної діяльності у 2005 році, за інформацією НЛК, займають 58 % площ.

Здавання складських приміщень в оренду має позитивне значення для розвитку міжнародного ринку і приходу великого бізнесу на російський ринок.

Гнучкість і ефективність використання складських площ стає головною характеристикою роботи складу.

Проект сучасного складу повинен мати ресурс модуля, змінюватися в різних технічних рішеннях, видозмінюватися і приймати нові форми, причому з мінімальними витратами коштів і часу.

Такі приміщення повинні бути вигідними і забудовнику і клієнту…