Поради для продажу нерухомості

Багато порад тим, хто хоче придбати нерухомість, але ось кілька порад для тих хто продає.

1. Не соромтеся звернутися до професіонала. Ріелтор набагато прискорить продаж вашого житла, розмістивши рекламу, так само ви отримаєте від нього цінні поради щодо передпродажної підготовки житла і найголовніше він визначить вигідну вартість вашої нерухомості. Але на жаль це все не безкоштовно, від продажу житла він отримає відсотки, а які ви повинні з ним обговорити.

2. Не варто бути надто довірливим.

Не варто слідувати порадам лише одного фахівця якщо, тільки якщо у вас є особливі підстави довіряти йому, а краще оцінити нерухомість у декількох професіоналів.

Також не потрібно поспішати віддавати документи на квартиру, будь то ріелтор або покупець.

3. Скупитися в цій справі не потрібно.

Для більшості людей продаж квартири це єдиний шанс потримати у себе на руках кругленьку суму і тому багато боятися тут «продешевити».

Але якщо ціна на квартиру яку ви встановите, то ви можете встати з її продажем.

Поради для продажу нерухомості

Тому важливо знати скільки може коштувати ваше житло, більшість покупців вже чітко знають що вони хочуть придбати і в яку суму вкластися.

4. Не грубите покупцеві.

Оскільки покупець віддає за цю покупку дуже велику суму яку він напевно довгий час збирав, він хоче до себе поваги. Та й до того ж напевно не тільки ви продаєте квартиру в районі, тому їм нічого не варто скасувати угоду.

Також варто провести капітальну прибирання і заздалегідь підготувати відповіді на всі можливі запитання. і треба подякувати його в кінці вашої бесіди.

5. Поставтеся до продажу серйозно.

Складіть план продажу і дієте по пунктах, знайдіть агентство у якого найбільше позитивних відгуків чи то на яке посилаються ваші друзі.

Зберіть всі документи що б не наводилося їх до збирати під час продажу. Після узгодження угоди з покупцями визначтеся, де ви отримаєте від них гроші…