Поради майбутньому ріелтору

Хоча сьогодні приватних ріелторів видимо-невидимо, але бажаючих спробувати себе в якості ріелтора від цього менше не стає…

Безумовно, «кожен має право на працю» і на вибір професії. Все-таки, у нас в країні, яка-ніяка, а демократія.

У зв’язку з чим, тим людям, які мають намір попрацювати приватними ріелторами хотілося б дати кілька порад.

Звичайно, «не Боги горщики обпалюють», але, тим не менш, професія ріелтора досить специфічна і має деякі особливості, про які майбутнім ріелторам потрібно знати.

По-перше, щоб стати успішним ріелтором, однією зручною взуття, телефону і карти міста явно не достатньо.

Потрібно вчитися і отримати навички. Як правило, приватні ріелтори «гризуть граніт науки», працюючи в ріелторському агентстві. Це їх університети. Тому в ріелторських агентствах така велика плинність кадрів.

Отримавши якийсь найменший досвід, ріелтори з тих чи інших причин залишають агентства, стаючи приватними. Таким чином, небажано відразу ж починати з нуля і приступати до самостійної роботи в якості приватного ріелтора.

Поради майбутньому ріелтору

Необхідно пройти «курс молодого бійця», попрацювавши в солідному ріелторському агентстві. По-друге, слід врахувати, що необхідний і «стартовий капітал».

Справа в тому, що початківець приватний ріелтор заробляти почне лише через певний час. Зазвичай період безгрошів’я триває від шести місяців до року.

А адже їсти хочеться щодня. Отже, у початківця ріелтора повинні бути певні заощадження, накопичені «на розвиток бізнесу». Більш того, доведеться «розщедритися» на рекламу, з метою залучення клієнтів, які самі не прийдуть.

Клієнтів треба буде шукати, що досить складно і важко. Зауважимо, що за потенційних клієнтів між ріелторами йде справжня війна, в якій, як кажуть, «всі засоби хороші». Ріелторів багато, а клієнтів на всіх не вистачає.

По-третє, на практиці близько сімдесяти відсотків молодих ріелторів кидають «це невдячна справа», так і не заробивши ні копійки. Не витримує нервова система, втрачається віра у власні сили. Повірте, робота ріелтора зовсім «не цукор». Так що, «не начавши – думай, а начавши – роби» (російська народна прислів’я)…