Портрет ріелтора з майбутнього

Давайте домовимося, що будемо виходити з того, що професія ріелтора в найближчому майбутньому не зникне зовсім. А раз так, то виникає питання, а яким він буде, цей ріелтор майбутнього…

Давайте разом поміркуємо на цю тему. По-перше, складається враження, що до майбутнього доживуть виключно самостійні і харизматичні ріелтори.

Ця категорія фахівців здатна самотужки вирішувати всі виникаючі проблеми і пристосовуватися до будь-яких змін ринку. Вони не потребують жодного керівника, який би «направляв» і «наставляв їх на шлях праведний».

Їм не потрібен окремий офіс, т. к. вони звикли працювати «з коліс». Вони «не пливуть проти течії», не «роблять революцій». Більш того, останнім часом ріелторські послуги сильно персоналізуються.

Портрет ріелтора

Так що, майбутнє за ріелторами-одинаками, у яких буде своя велика клієнтська база. За принципом сімейного лікаря. Ріелтор майбутнього буде працювати у себе вдома, маючи необхідний набір оргтехніки, мобільний і стаціонарний телефонний зв’язок, інтернет.

При необхідності ріелтор сам буде консультуватися і з юристами, і з брокерами, і з оцінювачами, і з маркетологами. Як бачите, цей ріелтор-одинак буде в змозі надати клієнту практично весь комплекс ріелторськіх послуг.

По-друге, якщо «намалювати» портрет ріелтора майбутнього, то це, неодмінно, літній солідний чоловік, навчений життєвим досвідом, дуже чесний і принциповий. Йому не байдужий його зароблений роками авторитет та повагу клієнтів, це його головна заслуга і гордість.

Гроші для нього не головне, на першому місці – клієнти. Будуть клієнти, будуть і гроші. Втрата клієнтів, нічого хорошого не обіцяє. Залучити клієнтів важко, а втратити легко.

Професійний ріелтор майбутнього просто зобов’язаний виглядати впевненим і переконливим, а це вже половина справи. Решта, як кажуть, «справа техніки»…