Порядок придбання нерухомості в Італії

Сьогодні нерухомість в Італії стала доступна не тільки громадянам цієї країни, але й іноземцям. Італійська нерухомість користується величезним попитом, в тому числі і в росіян…

Тим, хто також не проти стати власником житлової або комерційної нерухомості в Італії буде корисно дізнатися порядок купівлі та перелік документів при оформленні угоди.

Спочатку необхідно визначити приблизну вартість нерухомості.

Для цього виберіть декілька об’єктів, найбільш відповідні вашим вимогам і звірте ціни. У цьому випадку варто скористатися сайтами закордонної нерухомості або каталогами.

нерухомість в Італії

Після того, як Ви знайшли потрібний варіант, зв’яжіться з власником і домовтеся про виїзд у країну і огляді об’єкту.

Плюсом в купівлі нерухомості в Італії є можливість значно зменшити початкову ціну шляхом торгу.

На жаль, у Росії торги з нерухомістю не так поширені, як в Італії.

Після того, як ціна обговорена укладається договір, в якому зазначається строк і ціна покупки.

Продавець у праві попросити від покупця заставу. Якщо покупець за якихось причин відмовляється від угоди, то застава залишається в продавця.

Далі, у присутності нотаріуса між продавцем і покупцем укладається договір купівлі – продажу. На цьому ж етапі підписується остаточний договір і оплачуються послуги агенту з нерухомості.

Варто враховувати той факт, що всі документи засвідчуються на італійській мові. Можливо вам потрібна допомога перекладача і юриста, щоб розібратися в договорах. Такі послуги можуть надаватися і ріелторськими агентствами. Ціна цієї послуги включається у вартість самої операції…