Потрібно звертатися до ріелторів?

Головне оману власників – вони самі можуть здати свої квартири швидко, надійно і надовго –це засноване саме на неправильному аналізі ринкової ситуації…

Ще одна з причин – страх звертатися до ріелторів – пов’язаний з відсутністю досвіду спілкування Власників і ріелторів.

Власники квартир не розуміють, за що вони зобов’язані платити агентству комісійні, а ріелтори не вважають за необхідне задовольнити їхню цікавість.

Перший пункт на шляху до здачі квартири – це її оцінка, головне адекватно оцінювати квартиру.

Призначаючи орендну плату, більшість власників орієнтуються на своїх знайомих, близьких або ж на інформацію з преси.

Скажімо, власник квартири в євродомі» (так ріелтори називають будівлі бізнес-класу. на четвертому поверсі знає, що сусід, який проживає нагорі здає таку ж за тисячу двісті. доларів в місяць.

звертатися до ріелторам

Тому вирішує поставити таку ж ціну за свою квартиру.

Між іншим ставка, незважаючи на «схожість» житлоплощі, може виявитися інший і не на вашу користь, і в результаті така квартира може «зависнути».

Приклади, коли житло в будинках здається за різною ціною, зустрічаються дуже часто.

Наприклад, однокімнатна в панельному будинку по вулиці Тихвинська з вбудованою кухнею та сантехнічним вузлом, обробленим якісним матеріалом, але з відсутнім косметичним ремонтом в кімнаті, оцінюються ріелторами в межах 800 доларів.

Точно така ж «квартирка» на відстані 700 метрів, по вулиці Новосущевская, перероблена в студію з мінімумом меблів і джакузі у ванній, варто вже 1,3 тисячі доларів на місяць…