Про ринку нерухомості Підмосковя

Сьогодні ринок нерухомості Підмосков’я становить серйозну конкуренцію столичному. Так як вартість московських квартир піднялася, а ділянок для масового будівництва виділяється недостатньо, то, зрозуміло, погляд майбутніх власників житла звернувся на заміську нерухомість…

І тут коментарі зайві, бо підмосковне житло за своїми параметрами нітрохи не поступається, а іноді більш вигідно покупцю, ніж столичне.

Вартість квадратного метра в Підмосков’ї вже збільшилася, хоча до Москви їй поки далеко, розбіжність в ціні може бути близько $2000, і це один з головних моментів.

Більш того, покупці віддають перевагу хорошій екології – свіже повітря, яким вони будуть дихати в Підмосков’ї, краще, ніж статусні ігри в престижність місцезнаходження нерухомості, – це очевидно всім.

Крім цього, свою роль зіграло і те, що в Підмосков’ї повно торгових центрів, супермаркетів, місць для занять спортом, розвинений сервіс.

нерухомість Підмосков’я

Тому і насолоджуватися життям тут можна не гірше, ніж у столиці. А ще врахувати те, що сполучення з Москвою покращився, і немає таких тимчасових і інших втрат в дорозі, як раніше.

Слід згадати, що Юрієм Лужковим прийнято рішення про заборону будівництва офісів та адміністративних будівель в центрі першопрестольній. Тому всі вони енергійно переїжджають за місто, тобто йде децентралізація ділової нерухомості.

І незабаром на заміну підмосковним складах прийдуть авторитетні ділові центри. На думку аналітиків, в області може збільшитися кількість вільних робочих місць, а це призведе до того, що в недалекому майбутньому люди з столиці будуть приїжджати працювати в Підмосков’ї, а не навпаки, як зараз.

Нові і будуються заміські будинки є якісними, зручними і безпечними, відповідають всім стандартами…