Про що потрібно подумати перед покупкою житла за кордоном?

Якщо основна мета Вашої покупки – використання нерухомості в особистих потребах, то, перш за все, зверніть увагу на наступні параметри…

1. Один з важливих чинників є місце, де розташований об’єкт. Воно повинно володіти розвиненим транспортним сполученням, щоб Ви легко і швидко могли дістатися (громадським чи особистим транспортом) до найближчого магазину, лікарні та місць відпочинку.

Якщо ви плануєте використовувати житло для себе, варто гарненько подумати над тим:

• Що Вам більше по душі – будинок в місті або котедж в сільській місцевості.

• Де Ви відчуваєте себе комфортніше – далеко від благ цивілізації або в епіцентрі життя?

• Як близько від Вас повинні проживати сусіди?

• Чи подобається Вам відпочивати в одному і тому ж місце з року в рік? Увага! Часто власники нерухомості, виставляють її на продаж, пропонують майбутнім покупцям орендувати будинок на пару-трійку днів.

Є й інший варіант. Ви зможете досконало оглянути об’єкт, оцінити плюси і мінуси його місце розташування, щоб прийняти зважене та продумане рішення.

2. Перед тим, як підписати документ про купівлю не полінуйтеся залізти в Інтернет і дізнатися, як можна більше про податки. Він складає, як правило, до 3,5 % оціночної вартості нерухомості.

А якщо ж Ви вирішите здати придбане житло те, будете платити податок на прибуток. На нього зазвичай йде приблизно 5-10 відсотків вартості об’єкта.

Увага! Якщо Ви придбаєте, житло по іпотеці, Вас частково звільнять від податків. З багатьма зарубіжними країнами Росією укладено договір дозволяє уникати подвійного оподаткування.

Щоб витрати на утримання будинку не виявилися для Вас неприємною несподіванкою, краще заздалегідь прорахувати майбутні щомісячні витрати. Знайте, що вартість комунальних послуг в європейських країнах вище, ніж в Росії. Наприклад, у північній Європі опалення в зимовий сезон набагато дорожче, ніж у нас, а на Кіпрі прісна вода коштує набагато більше.

3. Ліквідність

житло за кордоном

Може трапитися і так: через якийсь час Ви побажаєте продати житло, тому при покупці рекомендуємо відразу вибирати високоліквідну нерухомість. Ліквідність залежить від загального стану будівлі. Увага! Найлегше реалізувати нове, невелика по площі будівля, розташована в престижному районі.

4. Нерухомість для доходу

Її для подальшої здачі в оренду, як правило, купують там, де згодом легше знайти орендарів. А тому зверніть особливу Увагу на наступні питання:

• Якщо будинок знаходиться в сільській місцевості, з’ясуйте, як далеко від нього до адміністративного центру.

• Увага! Пам’ятайте, що більшість орендарів вважає за краще знімати житло, розташоване на відстані не більше ніж в годині їзди.

• Чи є поблизу будинку спортивні заклади, дитячі майданчики, медичні та соціальні установи? Які розважальні центри функціонують в районі?

• Головне – які ціни на оренду після закінчення курортного сезону…