Придбання нерухомості в Італії

Зазвичай, будь-який поважаючий себе людина, що виїжджає за кордон Росії, всією душею бажає потрапити в Італію. Чим же вона так приваблює? Звичайно ж, своєю красою, чудовим кліматом, величезною культурною спадщиною…

Нещодавно, туристична Італія стала країною, на яку деякі росіяни звернули увагу і з точки зору придбання нерухомості.

Зараз ринок нерухомості в Італії для іноземців представлений в основному у вигляді елітного житла, але нерідкі продажу квартир економ » або » бізнес класу.

Ціни на них дуже схожі з московськими або навіть вигідно від них відрізняються. Зростання цін знаходиться в межах 5% в рік. Якщо ви зважилися на таку купівлю – зверніться в агентство, що надає подібні послуги. Для початку необхідно оформити туристичну візу.

Процедура покупки житла сильно відрізняється від прийнятої в Росії. З початку вам необхідно отримати codice fiscale – аналог нашого ІПН. Потім відкрити рахунок у місцевому банку, куди перераховуються всі платежі.

Коли ви вибрали варіант житла, оформляють пропозицію про покупку нерухомості, в якому прописується запропонована вами ціна (часто можливий торг в розмірі 5-10% від початкової вартості). Це пропозиція господар житла розглядає не більше 10 днів.

При його згоді, ви вносите авансовий платіж (зазвичай не більше 3000 євро). Після цього настає черга попереднього договору для покупки житла з виплатою власнику до 30% вартості житла.

нерухомість в Італії

У цьому договорі прописують остаточний термін здійснення операції. Послуг агента, який супроводжує вашу угоду, складуть 4-7% вартості нерухомості. Сам договір підписують і запевняють у присутності нотаріуса.

Документ буде зареєстрований через 3 дні, але остаточна реєстрація його в Консерваторії реєстрів нерухомості триватиме ще місяць.

Ключі вам віддадуть ще у нотаріуса, і ви зможете відразу зайнятися переоформленням договорів на обслуговування житла на своє ім’я.

І не забудьте отримати виписку з Реєстру власності на придбану нерухомість. Тепер ви повноправний володар омріяного житла! Що ж стосується цін, то найбільш дешевим вважають Калабрію. Чим північніше обрана вами нерухомість, тим вона дорожча.

В основному ціни коливаються від 500 до 7000 євро (з півдня на північ) за квадратний метр житла. І звичайно, для багатьох покупка житла в Італії не тільки вигідне вкладення коштів, але і крок до отримання статусу резидента і виду на проживання…