Придбання нерухомості в Єгипті

Нерухомість Єгипту завдяки зручному географічному розташуванню, хорошого клімату і політиці місцевих властей стає все більш затребуваною у інвесторів. Придбати квартиру або будь-яку іншу нерухомість в Каїрі, або в якому-небудь іншому курортному місті, досить просто…

Єгипетські закони дозволяють іноземним громадянам купувати в них нерухомість без будь-яких обмежень і бюрократичних бар’єрів.

Для цього необхідно мати певну суму грошей і закордонний паспорт.

Зареєструвати власність можна одним із двох способів.

— Перший спосіб – це реєстрація обраної вами квартири або будинку в суді того міста, в якому він знаходиться.

Приблизно, через 2 місяці з Міністерства юстиції Єгипту приходить свідоцтво про реєстрацію права власності. Мито за реєстрацію буде дорівнює, приблизно, $300.

Весь цей час в очікуванні реєстрації в Єгипті перебувати необов’язково. Супроводжувати всю операцію і, в підсумку, вислати вам всі необхідні документи нотаріус може, з яким попередньо треба укласти спеціальний договір.

— Другий спосіб реєстрації відбувається за допомогою «Грін Контракту». За умовами «Грін Контракту», в Єгипті можна придбати всього два об’єкта нерухомості.

У абсолютна розпорядження покупця нерухомість надходить тільки після отримання свідоцтва про реєстрацію права власності.

Воно дає покупцеві право перепродувати нерухомість, здавати її в оренду або ж у будь-який час в ній проживати. Після придбання квартири або будинку єдиними витратами покупця будуть комунальні платежі. Від сплати будь-яких податків на неї вони звільняються повністю.

Придбання нерухомості в Єгипті

Завдяки тому, що нерухомість Єгипту значно поступається за ціною, країнам Європи, при здачі в оренду вона дуже швидко окупається приблизно за 2-3 сезони. А, враховуючи те, що літо там триває практично цілий рік, бажаючих орендувати нерухомість завжди достатньо.

Крім придбання квартири або будинку, багато готелів Єгипту пропонують купити у них на території номер. Крім того, що покупець отримує у власність нерухомість, він також має право користуватися всією інфраструктурою даної готелю.

Під час своєї відсутності можна укласти договір з готелем на здачу кімнати в оренду. Тому вкладення коштів у нерухомість Єгипту можна вважати достатньо вигідним і перспективним.

Великим плюсом також є те, що, за законом, у них немає жодних обмежень щодо вивезення коштів з країни, отриманих за оренду нерухомості…