Приватні ріелтори і стають квартирними аферистами!

Як відомо, народ недолюблює і відверто побоюється приватних ріелторів, вбачаючи в кожному з них потенційного житлового шахрая…

Якщо чесно, то певна частка правди в цьому є. У чому ж тут справа? По-перше, зауважимо, що житлові шахраї і квартирні аферисти «не звалюються з неба». Ними не народжуються, а стають. На жаль, в основному в стан злочинців переходять саме приватні ріелтори.

Причин кілька, але головна це потреба. Новоспечені приватні ріелтори протягом тривалого часу не можуть заробити «ні гроша» з-за відсутності клієнтів. Настає потреба, безгрошів’я, відчай. Від безвиході приватні ріелтори змушені переступити закон.

Тому клієнтам практично неможливо відрізнити приватного ріелтора від шахрая. Вихід один: краще взагалі не зв’язуватися ні з яким приватним ріелтором. Потенційні покупці та продавці зараз так і роблять.

Приватні ріелтори

Багато хто, напевно, бачили оголошення про продаж-купівлю житла, в яких чорним по білому написано або «без посередників», або «посередників прохання не турбувати», або «продає сам хазяїн». По-друге, приватні ріелтори, не маючи постійних офісів, працюють, як правило, «з коліс».

Коротше, в пошуках потенційних клієнтів, як би «йдуть у народ». Дійсно, «якщо гора не йде до Магомеду, то Магомед іде до гори». При цьому бачать, що деякі люди похилого віку мають у власності житлові приміщення. Зустрічають і самотніх питущих людей, ведучих «дозвільний» спосіб життя.

І у них є власне житло. І тут у приватників з’являється «думка», а що якщо постаратися і «нагрітися» за їх рахунок. Справа-то і «виїденого яйця не варта». Спокуса, звичайно, великий. І от з цього моменту приватний ріелтор вже наполовину, житловий шахрай, так і квартирний аферист.

А якщо задумана «правочин» вдасться, то будуть повні кишені грошима і життя здасться прекрасною. Один раз варто лише відчути запах «капусти», то в подальшому не встояти. І пішло-поїхало. Таким чином, знову все зводиться до того, що приватних ріелторів доцільно уникати і не мати з ними взагалі ніяких стосунків…